www.lspublic.com

Tek website ju mund tė gjeni tė gjitha modelet e Counter Strike 1.6 rreth 40 lloje po ashtu mund tė gjeni Addons , Plugins , Maps , CFG tė nevojshme pėr servera si dhe CS tuaj
Vizitioni website tone www.lspublic.com