Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    26-10-2006
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    300

    Ka ndonje qe ka njohuri rreth google adsense?

    Kam lidhur youtube me google adsense por fitimet persa i perket klikimeve jane shume pak thjesht sikur tallen sepse kam disa kenge qe kane mbi 1000 klikime dhe i bie gati 10.000 klikime ne total dhe fitimi 4Euro. Me ndihmon dot dikush se si mund te fitosh sa me shume nga klikimet ne youtube?

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    11-06-2015
    Postime
    19

    Pėr: Ka ndonje qe ka njohuri rreth google adsense?

    Citim Postuar mė parė nga DIP Lexo Postimin
    Kam lidhur youtube me google adsense por fitimet persa i perket klikimeve jane shume pak thjesht sikur tallen sepse kam disa kenge qe kane mbi 1000 klikime dhe i bie gati 10.000 klikime ne total dhe fitimi 4Euro. Me ndihmon dot dikush se si mund te fitosh sa me shume nga klikimet ne youtube?
    Per te fituar me shume lek duhet te kesh me shume klikime, 1000 klikime nuk jan shum varet nqs jan klikime nga shqiptare nuk merr me shume se 0.02 per 1000 klikime me duket , ndersa nqs jan klikime nga njerez te huaj si nga amerika merr 1 dollar per 1000 klikime , dhe prap varet se ata duhet ti shikojne reklamat. Un kam nje video shqiptare me 30000 klikime edhe kam marre 1 dollar nga kjo video , edhe nga vidjoja me 5000 klikme qe eshte ne gjuhen angleze kam marre 3 dollar , e shikon differencen?

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anėtarėsuar
    06-01-2008
    Postime
    7,508

    Pėr: Ka ndonje qe ka njohuri rreth google adsense?

    "E paskeni kap veten" Qenka pune me leverdi;0,02 "lek" per 1000 klikime.

    00.2 eshte ne valut te huaj apo me grosh-lek i stervjeter shqiptar ?

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    26-10-2006
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    300

    Pėr: Ka ndonje qe ka njohuri rreth google adsense?

    Per kete doja nje informacion sepse kam shume video dhe i bie qe kot qe e ke me adsense

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    24-07-2017
    Postime
    8

    Pėr: Ka ndonje qe ka njohuri rreth google adsense?

    qzsh e ka emrin knali yt per met nimu edhe po ma shum videoo edhe nese ki naj te njofshem thuj le ti rrit suabat

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •