Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Beni94
  Anėtarėsuar
  08-12-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  521

  Nje kafe me anetaret e forumit shqiptar?

  Nje kafe me anetaret e forumit shqiptar?


  Ne kete teme do kete sa me shume anetare dhe sa me shume foto.....  Emri: 11988439_1647477082193775_8865918886345869675_n.jpg

Shikime: 1547

Madhėsia: 51.7 KB

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,776

  Pėr: Nje kafe me anetaret e forumit shqiptar?

  po me ke kafe .....iken kafet ...hahahaha ... a ka kush qe na qet kafe

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Anėtarėsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosovė
  Postime
  13,529

  Pėr: Nje kafe me anetaret e forumit shqiptar?

  Njė kafe tė mbrėmjes me Panjohurėn...
  Sigurisht edhe me tė gjithė anėtarėt...

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Beni94
  Anėtarėsuar
  08-12-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  521

  Pėr: Nje kafe me anetaret e forumit shqiptar?

  Mirembrema tani do pime nje kafe me anetaret e forumit shqiptar...
  1.Tetovarja87
  2.Agim Metbala
  3.Busy Girl
  4.Pranvera Bica

  Emri: images.jpg

Shikime: 3397

Madhėsia: 11.0 KB

  Emri: images (1).jpg

Shikime: 3395

Madhėsia: 6.7 KB

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,938

  Pėr: Nje kafe me anetaret e forumit shqiptar?

  kane qe nga 2016 qe s'po pi kafe njeri...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 6. #6
  Blanc et noir
  Anėtarėsuar
  28-03-2005
  Postime
  486

  Pėr: Nje kafe me anetaret e forumit shqiptar?

  Mos ndodhem gje tek shoqata invalideve. LoL 2 sahat per nje kafe.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •