Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-12-2013
  Postime
  3

  Si te hapesh nje Exchange ( Kembim Valutor )

  Pershendetje! jam i interesuar te di se si mund te hap nje Exchange ( Kembim Valutor ) hapat qe duhet te ndjek.
  Faleminderit!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-03-2018
  Postime
  1

  Pėr: Si te hapesh nje Exchange ( Kembim Valutor )

  Se di cfare te them

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-09-2019
  Postime
  6

  Pėr: Si te hapesh nje Exchange ( Kembim Valutor )

  Sė pari duhet tė bėsh kėrkesė pėr licencim te Banka e Shqipėrisė dhe pastaj tė vazhdosh me procedurat e regjistrimit tė biznesit. Gjithsesi shikoje edhe te ky forumi qė ti shpjegon shumė mirė procedurat sepse ėshtė forum pėr biznesin.
  fosi.al/threads/regjistrimi-i-nj%C3%AB-biznesi.73/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ErvinSh : 12-11-2019 mė 04:59

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •