Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,230
  Postimet n Bllog
  4

  Interneti tallet me politikat e Qeveris s Rilindasit Edi Rama

  VIDEO/ Gallata n internet, aksioni i tatimorve n lajmet e TVSH-s n vitet 80  Aksionet kundr informalitetit duke arrestuar berber dhe shits ambulant apo vendosja e shprblimit pr ata q spiunojn bizneset pa kas jan br objekt ironie gjersisht n rrjetet sociale.

  S fundmi nj video sht publikuar n youtube ku sigla e revists televizive t viteve 80 sht ndrthurur prmes satirs me shtjet q po shkaktojn debat t madh sot n vend, dhe q kan t bjn kryesisht me fushatn pr pajisjen me kasa fiskale t bizneseve.

  Pr her t par n historin e lavdishme t popullit ton, trim, **** dhe heroik, burgjet nuk kishin kapacitete pr t prballuar prodhimin e mbar t ktij viti. Nj ndihmes mse t veant n kt aksion t partis me n kryee dini vet, ka dhn edhe masa e popullit ton spiundashs pas kushteve q partia dhe pushteti popullor i krijoi me aplikacionin spiunim falni, komisariati dixhital, thuhet n nj prej lajmeve ironike t ksaj reviste televizive.

  Panorama

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,230
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Interneti tallet me politikat e Qeveris s Rilindasit Edi Rama

  VIDEO/ Drejtoresha e Tatimeve versioni “Portokalli” prballet me ‘analistt’ pr kasat fiskale  Drejtoresha e Tatimeve n versionin “Portokalli” ka goditur srish me ‘deklaratat’ e saj, por ksaj here nuk sht e vetme, por prball nj paneli gazetarsh.

  Ajo merr pjes n nj debat me gazetar t “njohur” n fushn ekonomis dhe padyshim, arrin q t justifikoj m s miri aksionin e tatimeve pr pajisjen e bizneseve me kasn fiskale. Pr m tepr ndiqni videon n emisionin e Salsano Rrapit.

  Panorama

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,230
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Interneti tallet me politikat e Qeveris s Rilindasit Edi Rama

  Kjo eshte drejtoresha e vertete e tatimeve.


 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,230
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Interneti tallet me politikat e Qeveris s Rilindasit Edi Rama

  Do t'ia ve emrin vajzes Fatura dhe djalit Kuponi!


Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •