Close

Rezultati i Sondazhit: A jan synet shumica e meshkujve shqiptar?

Votues
2. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Shumica e meshkujve shqiptar nuk jan synet

  1 50.00%
 • Shumica e meshkujve shqiptar jan synet

  1 50.00%
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-10-2015
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Question Sa i prhapur sht te meshkujt syneti n Shqipri?

  Emri: maxresdefault.jpg

Shikime: 758

Madhsia: 41.7 KB

  Prshndetje t gjith!

  Nj miku im dshironte t bnte nj raport kulturor pr nj organizat franceze dhe m krkoi ndihm pr kt shtje kaq shum personale q shum mund ta ken bezdi ta diskutojn drejtprdrejt. Kshtu q mendova ta bja ktu pyetjen.

  Sa i prhapur sht syneti n Shqipri? Cilat jan zonat ku praktikohet m shum? Tendenca sht drejt braktisjes apo drejt vazhdimi t ktij zakoni? Perse familjet shqiptare zgjedhin ti bjn meshkujt synet?

  Qartsim: Sondazhi vlen vetm pr Shqiprin dhe emigrantt nga Shqipria dhe jo pr trevat e tjera shqiptare.
  Ndryshuar pr her t fundit nga XhaGradeci : 27-10-2015 m 11:37 Arsyeja: qartsim

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •