Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 29 prej 29
 1. #21
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,405
  Postimet n Bllog
  17

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Foto nga pritja ne Tirane:

  Emri: 2q31.jpg

Shikime: 78

Madhsia: 26.7 KB

  Emri: 23134.jpg

Shikime: 65

Madhsia: 25.0 KB

  Emri: gashi1.jpg

Shikime: 62

Madhsia: 25.8 KB

 2. #22
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,405
  Postimet n Bllog
  17

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Pritja ne presidence  Emri: kuq-e-zinjte-ne-presidence.jpg

Shikime: 76

Madhsia: 169.7 KB
  Emri: 12095308_1012506002133914_3557872931181326907_o.jpg

Shikime: 72

Madhsia: 68.0 KB
  Emri: 12079157_1012505975467250_7769418837000461190_n.jpg

Shikime: 79

Madhsia: 53.2 KB

 3. #23
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,405
  Postimet n Bllog
  17

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Ora 14: 30 Avioni zbret ne Tirane

  Ekipi i kombtares shqiptare mbrriti n Aeroportin Ndrkombtar “Nn Tereza”. N ceremonin e pritjes sht i pranishm Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Arsimit dhe Sportit, Lindita Nikolla.
  N pistn e aeroportit, Kryeministri Rama prshndeti przemrsisht nj e nga nj t gjith lojtart e ekipit kombtar dhe trajnierin Xhani De Biassi, duke i uruar ata pr fitoren historike. Ndrkoh festa n sheshin “Nn Tereza” vijonte.
  Mbrritja e tyre ishte parashikuar pr n orn 13:00, por moti i keq sht br shkak pr shtyrjen e fluturimit.  Emri: 810.jpg

Shikime: 59

Madhsia: 46.4 KB
  Emri: rama619.jpg

Shikime: 72

Madhsia: 55.0 KB
  Emri: rama323-690x450.jpg

Shikime: 59

Madhsia: 49.3 KB

 4. #24
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,405
  Postimet n Bllog
  17

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Emri: rama521-690x450.jpg

Shikime: 70

Madhsia: 51.3 KB
  Emri: aeroport-690x450.jpg

Shikime: 66

Madhsia: 35.3 KB
  Emri: aeroport-2-690x450.jpg

Shikime: 61

Madhsia: 53.5 KB

 5. #25
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,405
  Postimet n Bllog
  17

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Emri: 75.jpg

Shikime: 60

Madhsia: 45.2 KB
  Emri: 55.jpg

Shikime: 57

Madhsia: 44.6 KB
  Emri: 94.jpg

Shikime: 53

Madhsia: 40.6 KB

 6. #26
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,405
  Postimet n Bllog
  17

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Foto tjeter ..

  Emri: 46.jpg

Shikime: 57

Madhsia: 66.0 KB

 7. #27
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,405
  Postimet n Bllog
  17

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Ora 16:00 Ceremonia ne kryeministri

  Rama vlerson me medaljen e “Mirnjohjes Lorik Cann, Armando Duken dhe Giani De Biasin. “N Tiran nj stadium kushtuar atyre. “Arena Kombtare” do t jet stadiumi m i madh n Shqipri. Emri i seicilit prej ekipit t Kombtares do shkruhet n pllak t art.

  Ora 15: 32 Pritja madheshtore para kryeministrise per kombetaren
  “Kuq e Zi” kjo sht thirrja q mijra shqiptar t mbledhur para kryeministris brohoritn kur kombtarja mbrriti para kryeministris  Emri: 118.jpg

Shikime: 55

Madhsia: 29.5 KB

  Emri: 27.jpg

Shikime: 53

Madhsia: 52.3 KB

  Emri: shqipraiaa.jpg

Shikime: 59

Madhsia: 19.2 KB
  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

 8. #28
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,405
  Postimet n Bllog
  17

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Foto tjeter

  Emri: 38.jpg

Shikime: 51

Madhsia: 45.1 KB

  Emri: 10.jpg

Shikime: 54

Madhsia: 45.8 KB

  Emri: 119.jpg

Shikime: 55

Madhsia: 53.7 KB

 9. #29
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,405
  Postimet n Bllog
  17

  Pr: Kombtarja e futbollit shqiptar kualifikohet pr her t par n Kampionatin Evr

  Foto te tjera...


  Emri: 48.jpg

Shikime: 47

Madhsia: 28.3 KB

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Fjalt Kye pr Temn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •