Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 68
 1. #41
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,777
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  r
  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Nuk e pash titullin. Ka shtese apo shkon direkt me penallti ?


  Bravo komtares,nuk e mendoja se do vinte nje dite qe futbolli jon te kualifikohej ne ndonje kampionat.

  Bravo trajnerit e ēunave nga Kosova.

  sero,

  hemo se edhe
  he ne lujtem mire....

  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #42
  IT Professionals Maska e Sirius
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  Geneve
  Postime
  593
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga martini1984 Lexo Postimin
  Ne FRANCE.
  ballistin ta mbajne ne kornize!
  Te pengon gje ty ballisti????????????

  Une besoj verzionin qe ai i ka dhene 3 pike SHQIPERISE.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Sirius : 11-10-2015 mė 14:23
  Nothing comes from nothing

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Sirius pėr postimin:

  anita340 (11-10-2015)

 4. #43
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,139
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  r


  sero,

  hemo se edhe
  he ne lujtem mire....

  Mir lujtem nuk lujtem keq,aq sa per te merituar fitoren. Qe eshte dhe qellimi kryesor ne keto ndeshje finale.

  Shyqyr qe u kualifikuam njeher....se i kishim humbur shpresat

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  anita340 (11-10-2015)

 6. #44
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,777
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Mir lujtem nuk lujtem keq,aq sa per te merituar fitoren. Qe eshte dhe qellimi kryesor ne keto ndeshje finale.

  Shyqyr qe u kualifikuam njeher....se i kishim humbur shpresat

  E patme llafin se Kosova nuk duhet t'ket kombtare t'veten....
  pernryshe duhet t'marrim ca dylbi t'gjata....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #45
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga Sirius Lexo Postimin
  Te pengon gje ty ballisti????????????

  Une besoj verzionin qe ai i ka dhene 3 pike SHQIPERISE.
  Mua sme pengon asgje ballisti.
  Versioni eshte: qe sot koificenti ne porten e <armikut> ishte 100% i sakte.
  Por nuk rrine dot te tjeret me....paske friesur te bukur!

 8. #46
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,139
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  E patme llafin se Kosova nuk duhet t'ket kombtare t'veten....
  pernryshe duhet t'marrim ca dylbi t'gjata....
  Ajo nuk diskutohet,merita kryesore eshte e shqiptarve kosovar.

 9. #47
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Anėtarėsuar
  04-08-2015
  Postime
  507
  Faleminderit
  42
  73 falenderime nė 65 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Urime shqiperi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

  Fitore madheshtore !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Evian pėr postimin:

  anita340 (11-10-2015)

 11. #48
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Nje GOVNE serbe i cili...
  was soll man dazu auch sagen , albanien ne gurkentruppe, serbien hat sich doch selber die quali verbaut. dabei hat serbien verdammt gute spieler.gut das serbien da gewonnen hat, muss alles dafür getan , das solche korrupten länder nicht bei großen turnieren auftauchen!Albanien weiss jetzt mal wieder, wo sie zu gehören :smokin: ;D
  Pergjigja
  ADIOS :bado:

  :-]

  Martini

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar martini1984 pėr postimin:

  anita340 (11-10-2015)

 13. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri 0 : 2

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Mire se po udheheqin me dy gola,
  por asnje mbajtje topit apo aksione t'kontrolluara,
  topin e humbin me pasime t'panevojshme.

  Per msysh hot..... pershendetje t'kofte ty!( krsh tu tjane perqafime po ti je i ndijshem. Sidoqofte sot i perqafoje all shqiptaret)
  AUTOCHTHONOUS

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar anita340 pėr postimin:

  hot_prinz (12-10-2015)

 15. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga martini1984 Lexo Postimin
  Nje GOVNE serbe i cili...
  was soll man dazu auch sagen , albanien ne gurkentruppe, serbien hat sich doch selber die quali verbaut. dabei hat serbien verdammt gute spieler.gut das serbien da gewonnen hat, muss alles dafür getan , das solche korrupten länder nicht bei großen turnieren auftauchen!Albanien weiss jetzt mal wieder, wo sie zu gehören :smokin: ;D
  Pergjigja
  ADIOS :bado:

  :-]

  Martini
  Hahaha....varja qe thone anej kah shipnia jugut.... urime
  AUTOCHTHONOUS

 16. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga Foleja_ Lexo Postimin
  Urime Shqiperi ! Ju prifte e mbara ne France 🍀
  Urime edhe per ty e kompanine tende!
  AUTOCHTHONOUS

 17. 2 antarėt mė poshtė falenderuan anita340 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Foleja_ (12-10-2015),K.i EPERM (11-10-2015)

 18. #52
  Revolucioni ėshtė afėr Maska e Nuh Musa
  Anėtarėsuar
  02-05-2002
  Vendndodhja
  vjenė, austri
  Mosha
  42
  Postime
  4,579
  Faleminderit
  26
  143 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Urime per momentin historik......me ēuna nga shqipria, kosova e ilirida....mos te ishte e vertete e deshmuar, nuk do ta besoja....ēfare simbolike...
  Dhe metevertet, futbolli na bashkoj !

  Une se dij ju ēka do beni tash....une do rrij para tabeles duke e shikjuar..

  Tung
  albanish by nature

 19. #53
  IT Professionals Maska e Sirius
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  Geneve
  Postime
  593
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Kush mendon se me mire kishte me qene qe te fitoj Shqiperia kunder serbise se sa te kualifikohet?????
  Nothing comes from nothing

 20. #54
  Revolucioni ėshtė afėr Maska e Nuh Musa
  Anėtarėsuar
  02-05-2002
  Vendndodhja
  vjenė, austri
  Mosha
  42
  Postime
  4,579
  Faleminderit
  26
  143 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga Sirius Lexo Postimin
  Kush mendon se me mire kishte me qene qe te fitoj Shqiperia kunder serbise se sa te kualifikohet?????
  Une.....te kishim fituar, ishim kualifikuar qe ate dite, e do kishim kursyer nerva...

  Tung

  Ps:
  .....kosova eshte e jona, ergo, serbise i nevojiten "fitore" prestigjioze kunder shqiptareve....ne jemi ne poziten luksoze me i rra fyellit sa i perket kesaj mesele....deffinitivisht u rrikthy rrendi natyrore..
  Shqiptarer para, e tjeret pas neve. Ballkani ka qene dhe eshte i joni.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Nuh Musa : 11-10-2015 mė 17:03
  albanish by nature

 21. #55
  i/e regjistruar Maska e K.i EPERM
  Anėtarėsuar
  09-03-2009
  Postime
  928
  Faleminderit
  9
  17 falenderime nė 16 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  ---CITIM---Kush mendon se me mire kishte me qene qe te fitoj Shqiperia kunder serbise se sa te kualifikohet?????

  -------Deshprimi i asaj humbje ishte i madh,Kualifikimi eshte mbi te gjitha humbjet e Kombtares sone ne 50 e sa vitet e fundit ,SHQIPERIA ne EURO 2016 tani eshte Histori e shkruar

  Perpara ne Fitoret e ardhshme KOMBTARES SHQIPTARE

 22. #56
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Anėtarėsuar
  29-07-2006
  Postime
  642
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 12 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga Nuh Musa Lexo Postimin
  Une.....te kishim fituar, ishim kualifikuar qe ate dite, e do kishim kursyer nerva...

  Tung

  Ps:
  .....kosova eshte e jona, ergo, serbise i nevojiten "fitore" prestigjioze kunder shqiptareve....ne jemi ne poziten luksoze me i rra fyellit sa i perket kesaj mesele....deffinitivisht u rrikthy rrendi natyrore..
  Shqiptarer para, e tjeret pas neve. Ballkani ka qene dhe eshte i joni.
  Nuk munesh me i kualifikim te lodht po aq edhe me fat me than ne jemi te paret ne ballkan, duhet te jesh i pari ne ushtri, shkollim, industri pastaj sportet: voleyball, basketball, waterpol jemi nivel low 😃

  Nuk deshta ta prish festen po ja paske kajt nanen, ose than tironse mos lini nam...
  Urime, urime kualifikimi historik shqipev ne gjitha trojet tona
  All religions, arts and sciences are branches of the same tree.

 23. #57
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Anėtarėsuar
  04-08-2015
  Postime
  507
  Faleminderit
  42
  73 falenderime nė 65 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga Nuh Musa Lexo Postimin
  Urime per momentin historik......me ēuna nga shqipria, kosova e ilirida....mos te ishte e vertete e deshmuar, nuk do ta besoja....ēfare simbolike...
  Dhe metevertet, futbolli na bashkoj !

  Une se dij ju ēka do beni tash....une do rrij para tabeles duke e shikjuar..

  Tung
  E harrove edhe Shqiperine-veri-lindore, "Kosoven-jug-lindore" me Xhimshitin !

 24. #58
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga Sirius Lexo Postimin
  Kush mendon se me mire kishte me qene qe te fitoj Shqiperia kunder serbise se sa te kualifikohet?????
  Un mendoj qe kjo te jete teme me vete .
  Bashkohem me mendimin e NUhut me lart ..do ishim kualifikuar qe ate nate e sdo kalonim 2 nete me kumrija ne koke nga nervat .

  P.s Sero nuk jan vetem Cuna kosove mer ke dhe cikalleshin pe kavajet .

  P.s Martini do zoti te ket vertet nje avokat te forte ballisti ndryshe duhet te ngrihet populli dhe ta mbroje ...droni dhe 3 pikeshi ne tavolive ishin fale ti...
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 25. #59
  IT Professionals Maska e Sirius
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  Geneve
  Postime
  593
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga Nuh Musa Lexo Postimin
  Une.....te kishim fituar, ishim kualifikuar qe ate dite, e do kishim kursyer nerva...
  Kete e kisha marr vesh qe ate dite, por pyetja ishte a kishte me qene ma mire fitorja kunder serbis ne kembim me diskualifikimin???????
  Nothing comes from nothing

 26. #60
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,777
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga Sirius Lexo Postimin
  Kete e kisha marr vesh qe ate dite, por pyetja ishte a kishte me qene ma mire fitorja kunder serbis ne kembim me diskualifikimin???????
  Sirius,

  Dikush s'din me numru fare...
  Dikush numron deri n'10-te...
  Dikush numron deri n'100...

  Dikush e dikush me teper se aq...

  Pompoziteti para ndeshjes me Serbine ishte i teprum..., neshja e futbollit u harru fare...
  Pranej edhe ai lart i hapi rrug serbve me na i fejt di gola, qe t'na ulte pak hunen...


  Kushdo qe do sherr, sherr ka per t'pase.
  Kushdo qe do paqe, paqe ka per t'pase.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •