Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 68
 1. #21
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri 0 : 2

  Citim Postuar mė parė nga dielli1 Lexo Postimin
  ...urime te nderuar miq,me ne fund djemt tane ben histori,e theva nja gote,nuk jam i permbajtur fare...
  une do thyej komshiun...ti thua!
  Bam

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar martini1984 pėr postimin:

  anita340 (11-10-2015)

 3. #22
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri 0 : 2

  SHAMPANJE per te GJITHE.
  PARTY BABY

 4. 2 antarėt mė poshtė falenderuan martini1984 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  anita340 (11-10-2015)

 5. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,471
  Faleminderit
  170
  183 falenderime nė 149 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  ......urime Shqiptar kudo qe jeni fitoren historike,te KOMBERAES SONE.Tanime jemi ne France...

 6. 2 antarėt mė poshtė falenderuan dielli1 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  anita340 (11-10-2015),Lulke (11-10-2015)

 7. #24
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Nuk duroj dot shkerdhatarucet.....
  Dje e kishte fajin X-si!
  Fiton ose humbet.
  FITUAM.

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar martini1984 pėr postimin:


 9. #25
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga dielli1 Lexo Postimin
  ......urime Shqiptar kudo qe jeni fitoren historike,te KOMBERAES SONE.Tanime jemi ne France...
  Ne FRANCE.
  ballistin ta mbajne ne kornize!

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar martini1984 pėr postimin:


 11. #26
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  urime djemve te kombetares.
  kur me vete mendja qe do shqepen ne France them me vete me mire mos te ishin kualifikuar

 12. #27
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Ja dhe negativi siper. Gezohu qe u futen njehere se po bejne histori. Leri parashikimet e tjera se si kercet njeriu.

 13. 4 antarėt mė poshtė falenderuan Darius pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  anita340 (11-10-2015),K.i EPERM (11-10-2015),Lulke (11-10-2015),martini1984 (11-10-2015)

 14. #28
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga Kalvin Lexo Postimin
  urime djemve te kombetares.
  kur me vete mendja qe do shqepen ne France them me vete me mire mos te ishin kualifikuar
  Ne France eshte BONUS,dhe do habitesh po nuk bene cudira!
  Nuk kane stres!

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar martini1984 pėr postimin:

  anita340 (11-10-2015)

 16. #29
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Ballisti e mériton te festosh sot !!!!!

  Hej vram dy minj me nje gur se sdu ti nderoj me fjalen zogj...serbi dhe Danimark .

  Serbet e ndyre ti nxjerrin syte me 3 gishtat tani .

  Direction France 16 sme lejohet alcoli po sot do behem tape .. Lol

  Urime gjith shqiptareve kudo qe jan e qe mbeshteten kombtaren ne cdo étape .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  anita340 (11-10-2015)

 18. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,471
  Faleminderit
  170
  183 falenderime nė 149 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga Kalvin Lexo Postimin
  urime djemve te kombetares.
  kur me vete mendja qe do shqepen ne France them me vete me mire mos te ishin kualifikuar
  ...shiqo ti,futbollit nuk i dihet,eshte pakez edhe me fat,e mendimi yt me ben nervoz,megjithate eshte mendimi yt!!!,sido qe te jete gezimin eshte i pashmangshen ne keto qaste....

 19. 2 antarėt mė poshtė falenderuan dielli1 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Lulke (11-10-2015)

 20. #31
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Ballisti e mériton te festosh sot !!!!!

  Hej vram dy minj me nje gur se sdu ti nderoj me fjalen zogj...serbi dhe Danimark .

  Serbet e ndyre ti nxjerrin syte me 3 gishtat tani .

  Direction France 16 sme lejohet alcoli po sot do behem tape .. Lol

  Urime gjith shqiptareve kudo qe jan e qe mbeshteten kombtaren ne cdo étape .
  Lere ballistin.....

 21. #32
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,139
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Sa eshte ndeshja ?

 22. #33
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Pergjigja e dikushit trader....


  Gerne. Du schuldest mir dafür auch nichts.

  Dhe natyrisht une ATIJ i detyrohem dicka!

 23. #34
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Hahahaha po talle Sero ? shif titullin eeee.

  Martin na bere te Ndjehemi héronj me Flamurin e tani ndodhet pas hekurave eshte si te pish kupen e ta permbysesh .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 24. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  anita340 (11-10-2015)

 25. #35
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Hahahaha po talle Sero ? shif titullin eeee.

  Martin na bere te Ndjehemi héronj me Flamurin e tani ndodhet pas hekurave eshte si te pish kupen e ta permbysesh .
  Ka avokat qe e nxjerr nga burgu!
  Mos ki gajle se nuk eshte i fundit qe del apo ja hedh!

 26. #36
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Urime per kualifikim,

  do ngritet shqiponja ne France dhe do pelcasin serbet.
  Ekipi ka mundesine te merr pervoje nga kompeticioni,
  dhe kane prape mundesi te permiresohen deri sa te filloje kompeticioni,
  sidomos per zhvillime te kontrolluara te aksioneve pa humbje te shpejta te topit.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 27. 3 antarėt mė poshtė falenderuan hot_prinz pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  anita340 (11-10-2015),Foleja_ (11-10-2015),martini1984 (11-10-2015)

 28. #37
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,139
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Hahahaha po talle Sero ? shif titullin eeee.

  Martin na bere te Ndjehemi héronj me Flamurin e tani ndodhet pas hekurave eshte si te pish kupen e ta permbysesh .
  Nuk e pash titullin. Ka shtese apo shkon direkt me penallti ?


  Bravo komtares,nuk e mendoja se do vinte nje dite qe futbolli jon te kualifikohej ne ndonje kampionat.

  Bravo trajnerit e ēunave nga Kosova.

 29. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  anita340 (11-10-2015)

 30. #38
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Mua nuk me intereson,sunit,shiit,protestant,katolik,budist,pa llaveshist apo kllufist!
  Jemi ne France.

 31. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar martini1984 pėr postimin:

  anita340 (11-10-2015)

 32. #39
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Anėtarėsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694
  Faleminderit
  138
  63 falenderime nė 36 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Urime Shqiperi ! Ju prifte e mbara ne France 🍀
  Qendro me ate qe te puthe shpirtin, lekuren ta puthe kushdo !

  Charles Bukowski

 33. 4 antarėt mė poshtė falenderuan Foleja_ pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  anita340 (11-10-2015),hot_prinz (12-10-2015),K.i EPERM (11-10-2015),martini1984 (11-10-2015)

 34. #40
  IT Professionals Maska e Sirius
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  Geneve
  Postime
  593
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Armeni - Shqipėri : 0 - 3

  Urime urime ...................
  Nothing comes from nothing

 35. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Sirius pėr postimin:

  martini1984 (11-10-2015)

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •