Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 20
 1. #1

 2. #2
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Elbasani vishet Kuq e Zi


 3. #3
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,777
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Elbasani vishet Kuq e Zi

  Di kush se cilat kanale e trasmetojne ndeshjen live?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-05-2013
  Postime
  215
  Faleminderit
  10
  22 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Elbasani vishet Kuq e Zi

  Serbia ka lojtare me cilesore se sa tanit. Shum lojtare prej tyre kan role kryesore ne skuadrat me te mira te Evropes. Vetem po luajtem si skuader e vertete e jo secili te dallohet per veten e vet, atere mund ta fitojme sfiden.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Elbasani vishet Kuq e Zi

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Di kush se cilat kanale e trasmetojne ndeshjen live?
  e jep edhe sky italian
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 6. #6
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Elbasani vishet Kuq e Zi

  Let's play ball shqipe! Na mbani updated me golat pls. Let's go Kuq&Zi. Po therret Toka jone, disa here dhe malet..
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 7. #7
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Elbasani vishet Kuq e Zi

  Kush tjeter site e jep ndeshjen?

 8. #8
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,777
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Elbasani vishet Kuq e Zi

  Citim Postuar mė parė nga xhori Lexo Postimin
  e jep edhe sky italian
  Nuk jam i abonuar tek sky.

  Per kanalet shqiptare e kisha.

  TVSH-ja duhet ta jap
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 9. #9
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Elbasani vishet Kuq e Zi

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Nuk jam i abonuar tek sky.

  Per kanalet shqiptare e kisha.

  TVSH-ja duhet ta jap
  po tvsh e jep me siguri.

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Elbasani vishet Kuq e Zi

  Citim Postuar mė parė nga MaqoKorca Lexo Postimin
  Serbia ka lojtare me cilesore se sa tanit. Shum lojtare prej tyre kan role kryesore ne skuadrat me te mira te Evropes. Vetem po luajtem si skuader e vertete e jo secili te dallohet per veten e vet, atere mund ta fitojme sfiden.
  serbet skane kurac me shume se ne.

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Elbasani vishet Kuq e Zi

  Ke shume falas ne IT

 12. #12
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,777
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Elbasani vishet Kuq e Zi

  Citim Postuar mė parė nga Kalvin Lexo Postimin
  po tvsh e jep me siguri.
  TVSH-ja e mbylli me satelit.


  Te shohesh me pagese ndeshjen kombtare!!!
  Turpi i rradhes!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 13. #13
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,777
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Elbasani vishet Kuq e Zi

  Citim Postuar mė parė nga martini1984 Lexo Postimin
  Ke shume falas ne IT
  Cili kanal?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 14. #14
  mall Maska e bili99
  Anėtarėsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  55
  Postime
  1,805
  Faleminderit
  483
  46 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Elbasani vishet Kuq e Zi

  Di dikush ndonje link te mire ne intrenet per ndeshjen e futbollit ...per ta pare ne pune...? Elbasani Kuq e Zi, Kombetarja luan mire...lojtari i dymbedhjete i shkelqyeshem(deri tash) ... presim fitore ....rrofshi!
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 15. #15
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,777
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Elbasani vishet Kuq e Zi

  un po e shikoj ne atdhe .al
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  bili99 (08-10-2015)

 17. #16
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,126
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime

  Pėr: Elbasani vishet Kuq e Zi

  Citim Postuar mė parė nga bili99 Lexo Postimin
  Di dikush ndonje link te mire ne intrenet per ndeshjen e futbollit ...per ta pare ne pune...? Elbasani Kuq e Zi, Kombetarja luan mire...lojtari i dymbedhjete i shkelqyeshem(deri tash) ... presim fitore ....rrofshi!
  Mund ta shikosh online tek espn.com, te duhet te identifikohesh me llogarine e kompanise qe perdor per cable/TV:

  http://espn.go.com/watchespn/player/_/id/2665251/

  Albo

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bili99 (09-10-2015)

 19. #17
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,126
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime

  Pėr: Shqipėri - Serbi : 0 - 2

  Se pari, u gezova qe ndjeshja u zhvillua pa incidente, nga fillimi ne fund, dhe rezultatin e ndeshjes e nxorren 22 lojtaret ne fushe dhe jo tifozat apo burokratet e UEFA. Ajo qe ndodhi ne Beograd dhe gjithe peripecite qe rrodhen me pas, ishte e turpshme dhe nuk duhet perseritur ne asnje ndeshje futbolli.

  Se dyti, ekipi yne luajti mire, nxorren pak a shume te njejten loje qe nxorren edhe me Portugaline. Luajten dicka me mire ne mesfushe me Memushaj dhe Basha, krahasuar me ndeshjen me Portugaline, por prape mesfusha ngelet problematike per ekipin tone. Topi gjithmone leviz nga dy krahet me kros ose me top te gjate nga mbrojtja ne sulm. Nuk kemi nje mesfushor organizator te lojes qe mund te nxjerri rasti goli per sulmuesit tane. Problemi tjeter eshte mbrojtja jone braktis pozicionet dhe hidhet komplet ne sulm ne fund te lojes. Marrin zemer nga rastet per te shenuar ose nga deshira per te fituar, kercejne te gjithe ne sulm dhe behen pre e kundersulmeve te shpejta te kundershtarit. E pame kete gje me Portugaline, edhe me Serbine. Ne vend qe te mbrojne barazimin per pak minuta, preferojne te hidhen te gjithe ne sulm. Cikalleshi duhet te filloje ne formacionin baze ne ndeshjen me Armenine dhe Lenjani duhej te ishte nderruar me heret nga trajneri. Demtimi i Lila gjithashtu demtoi rrjedhen e sulmit tone.

  Shanset i kemi te mira per tu kualifikuar. Mjafton te luajme mire e fitojme me Armenine.

  Albo

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bili99 (09-10-2015)

 21. #18
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Shqipėri - Serbi : 0 - 2

  ndeshje e dobet ne te gjitha aspektet. ekipi i lodhur dhe i pa organizuar.
  Berisha tek goli i pare edhe mund te kishte bere me mire.
  Cana duhet te vari kepucet ne gozhde,ben gabime amatoreske.Nuk ka me fuqi.
  Agolli i lodhur, duhet edhe ky te vari kepucet ne gozhde.
  Hysaj ne pergjithesi mire, por goli i pare erdhi pikerisht ne krahun e tij. sidoqofte eshte i ri dhe po permiresohet.
  Gjimshiti eshte i ri akoma dhe nuk po ambjentohet me ritmin e larte qe kerkon niveli ku kerkojme te jemi.
  Lila eshte mire per dru me pre.
  Basha e beri mire detyren e tij por edhe ky tregoi shenja te dukshme lodhje.
  Xhaka vrapon shume por ben edhe gabime ne nderhyrje te ashpra edhe kur eshte e panevojshme.
  Memushaj me i miri ne fushe per ekipin tone.
  Lenjani komplet jashte forme,vrapon kot pa lidhje.
  Balaj me i dobti ne fushe.Inekzistent per 70 minuta.
  Cikalleshi per ato minuta qe luajti ishte me i miri ne fushe.
  Kace u duk pak.
  Meha nuk u pa fare.

  Publiku anembane botes meriton noten 10.

  te shohim tani me ke do luajme ne play off. Ne armeni kam frike se do shperfytyrohemi fare.Shpresoj te jem gabim.
  Ballist Morina dhe Brigadat e kuqe te na e rruajne pa shkume..

 22. #19
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Anėtarėsuar
  04-08-2015
  Postime
  507
  Faleminderit
  42
  73 falenderime nė 65 postime

  Pėr: Shqipėri - Serbi : 0 - 2

  Notat nder 10 per futlbollistet tan.

  7/10 - Berisha

  3/10 - Cana

  2/10 - Agolli

  2/10 - Hysaj

  4/10 - Gjimshiti

  3/10 - Lila

  3/10 - Basha

  5/10 - Xhaka

  5/10 - Memushaj

  1/10 - Lenjani

  0/10 - Balaj

  1/10 - Cikalleshi

  1/10 - Kace

  2/10 - Meha

  2/10 - Biasi
  __

  3/10 - Publiku

  __

  Nota mesatare : 2.75 / 10

 23. #20
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Shqipėri - Serbi : 0 - 2

  Citim Postuar mė parė nga Evian Lexo Postimin
  Notat nder 10 per futlbollistet tan.

  7/10 - Berisha

  3/10 - Cana

  2/10 - Agolli

  2/10 - Hysaj

  4/10 - Gjimshiti

  3/10 - Lila

  3/10 - Basha

  5/10 - Xhaka

  5/10 - Memushaj

  1/10 - Lenjani

  0/10 - Balaj

  1/10 - Cikalleshi

  1/10 - Kace

  2/10 - Meha

  2/10 - Biasi
  __

  3/10 - Publiku

  __

  Nota mesatare : 2.75 / 10
  po kete 7 ketij portierit rezerv te lazios nga e gjete vlla
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •