Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-10-2015
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Kam nevoje per ndihme urgjente

  Pershendetje miq! Kam nevoje per nje informacion urgjent, i dashuri im ka datene intervistes se llotarise amerikane ne daten 4 nentor,a mund ta bejme celebrimin tani ne ikim dot te dy, theksoj qe e ka plotesuar formularin DS-260? dhe pyetja tjeter pasi te iki a bejme dot bashkim familjar kur ai te jete me green cart dhe sa zgjat kjo procedure? Ju faleminderit!

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Elsinki pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2018
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  24
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kam nevoje per ndihme urgjente

  varet e dashur

 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Kam nevoje per ndihme urgjente

  veshtire eshte pyet njehere ketu shqiptare ne amerike

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •