Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-09-2015
  Postime
  1

  Thumbs up Gjoba Online - Njoftohu kur merr Gjoba - Android App

  Shkarko ketu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fatjoni.droid.gjobaonline

  Gjoba Online eshte nje aplikacion per Android pa pagese dhe ben te mundur kontrollin me lehtesi te gjobave te automjeteve.
  Ky NUK eshte aplikacion zyretar i miratuar nga Ministria Puneve te Brendshme dhe nuk permban te dhena per drejtuesit e automjeteve.

  Te dhenat terhiqen direkt nga faqja zyretare e Policise se Shtetit Shqiptar duke derguar nje kerkese elektronike. Aplikacioni thjesht proceson kerkesen dhe afishon te dhenat tek perdoruesi dhe nuk do te ruaj kurre te dhenat e perdoruesit ne vendndodhje tjeter pervec se ne pajisjen mobile te perdoruesit.

  Qellimi i realizimit te ketij app eshte njoftimi i perdoruesit ne rast se ka gjobe te pa pagurar. Prandaj mbani te instaluar kete app dhe mos e fshini pasi keni kontrolluar per gjobe sepse do te njoftoheni menjehere nqs merrni nje gjobe, duke bere keshtu pagesen brenda afatit per te perfituar dhe zbritje nga gjoba.

  Shkarko ketu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fatjoni.droid.gjobaonline

 2. #2

  Pėr: Gjoba Online - Njoftohu kur merr Gjoba - Android App

  +1 .......

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar bulldog pėr postimin:

  fatjanhushi (21-10-2015)

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •