Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2015
  Postime
  3

  Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Pershendetje kerkoje te bleje bojra, letra dekupazhi dhe disa gjera te tjere ne lidheje me artin ne Tirane ose ne Dures. Munde te me sugjeroni ndonje dyqan ku munde ti bleje.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398

  Pėr: Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Tek rruga e kavajes diku tek semafori perballe xhamise ke dy dyqane te tille qe shesin edhe mjete kancelarie.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2015
  Postime
  3

  Pėr: Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Faleminderit per pergjigjen, te kujtohen emrat e dyqaneve?

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398

  Pėr: Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Citim Postuar mė parė nga dimosit Lexo Postimin
  Faleminderit per pergjigjen, te kujtohen emrat e dyqaneve?
  Jo jo vetem emrat e shitseve: njera quhet Donika dhe tjetra Mamica.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar 2043 pėr postimin:


 6. #5
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,211

  Pėr: Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Mamica e ka len punen ka ardh Zyrhaja. Ka mbet me barr.

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  martini1984 (05-10-2015)

 8. #6
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Mamica e ka len punen ka ardh Zyrhaja. Ka mbet me barr.
  LOL...

  @dimosit

  Ke mjekrra qe shesin perballe dyqaneve,pyeti n.q-se nuk kane mbledhur tezgat!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 9. #7
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,624

  Pėr: Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Jo jo vetem emrat e shitseve: njera quhet Donika dhe tjetra Mamica.
  gjergji besoj se eshte supervizor.

 10. #8
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Citim Postuar mė parė nga Kalvin Lexo Postimin
  gjergji besoj se eshte supervizor.
  kode kto...
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 11. #9
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,624

  Pėr: Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Citim Postuar mė parė nga martini1984 Lexo Postimin
  kode kto...
  jo mo po ai thot qe donika dhe mamica (kastrioti) jane shitese :D
  une i them qe gjergji eshte supervizor :D

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •