Emri:  background_by_myrellibelli-d90ni3c.jpg

Shikime: 658

Madhėsia:  60.4 KB

Shum vite me pare, Zoti Dragua vezhgon shikon mbi mbretėritė e Shinsoo, Chunjo dhe Jinno, duke siguruar paqe dhe harmoni.
Magjia e kėsaj bote te bukur ishte thyer papritur me ardhjen e njė force tė keqe:
ndikimi i shkėmbinjve Metin shkaktoi njė tė ēarė tė thellė nė kontinent, duke sjellė kaos dhe shkatėrrim.
Tė tre mbretėritė tani pėrballen me njė luftė shkatėrruese, kafshėt janė bėrė kafsh te egra dhe tė vdekurit janė kthyer nė jetė,
duke marrė formėn e krijesave tė etur pėr gjak.
Behu Nje aleat i fortė per Mbretėrine tuaj DHE Tė pėrballu me Forcen e errėt te shkėmbinjve Metin.
Mblidhni tė gjitha forcat tuaja dhe tė vetos armėt tuaja pėr tė shpėtuar mbretėrinė tuaj nga njė klimė frike,
vuajtjeve dhe shkatėrrimi!

Gjuha e Lojes: Italisht - Anglisht

Siti: http://metin2zodiak.eu
Siti per tu Regjistruar: http://metin2zodiak.eu/register.php
Siti i Forumit: http://board.metin2zodiak.eu/

Download Italisht: http://www.mediafire.com/download/4n...Client_v0.2.7z
Download Anglisht: https://mega.nz/#!BJFT2ZoQ!43gUcRM7V...QJDiGHbwRyk6Vg

Video Trailer: