Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 28 prej 28
 1. #21
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime

  Pr: Dy jav para ndeshjes UEFA krcnon Shqiprin dhe Serbin

  Po ata thane qe nuk hyn dot ne stadium nese bileta nuk shoqerohet nga pasaporta dhe emrat nuk perputhen. Si qenka shitur 1 mije euro ne tregun e zi atehere? Se mesa kuptoj une, blerja e nje bilete me emrin tend dhe shoqerimi i saj me nje dokument identifikimi eshte bere pikerisht per te evituar hyrjen ne stadium te cdo njeriu. Atehere si u shiska kjo bilete 1 mije euro kur emrat nuk perputhen?

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e par
  Antarsuar
  10-09-2010
  Postime
  821
  Faleminderit
  13
  54 falenderime n 50 postime

  Pr: Dy jav para ndeshjes UEFA krcnon Shqiprin dhe Serbin

  bileta 1000 leke eshte shitur te afermit tim me 10000 leke nga miqte e presidentit te korces, sigurisht qe biletat jane ndare sipas deshires se dukes dhe miqve te tij. Nje korrupsion I papare me biletat qe jane ndare dhe shitur nen dore duke fituar miliona per veten dhe kupolen drejtuese te fshf. Nese nuk e di se si behet korrupsioni ne Shqiperi - Darius, po ta shpjegoj me poshte.
  Polici korrupton shoferin dhe 70-80% te ardhurave te korrupsionit I kalon tek shefi, dhe shefi I tij I kalon ca nga kjo shume eprorit, dhe keshtu qe parat perfundojne ne xhepat e te korruptuarve ne seri. Keshtu dhe me shitjen e biletave te ndeshjes.
  Morali & Miresia
  Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

 3. #23
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime

  Pr: Dy jav para ndeshjes UEFA krcnon Shqiprin dhe Serbin

  Nuk diskutoj faktin qe ka korrupsion apo hile. Ajo qe po perpiqem te kuptoj eshte sesi do merren keto bileta nga njerez me emer tjeter ne nje kohe qe hyrja ne stadium do jete e verifikuar me dokument identifikimi qe duhet te perputhet me emrin ne bilete.

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e par
  Antarsuar
  10-09-2010
  Postime
  821
  Faleminderit
  13
  54 falenderime n 50 postime

  Pr: Dy jav para ndeshjes UEFA krcnon Shqiprin dhe Serbin

  N krkim t nj bilete pr ndeshjen Shqipri- Serbi, ja ’thot Jul Deda

  Transmetuar m 05.10.2015 - 20:40 0 0
  Ndeshja e shumpritur e s enjtes ka ln jo pak tifoz me kokn mnjan, pr shkak t pamundsis pr t par direkt n stadium ndeshjen Shqipri- Serbi.

  N mesin e atyre q kan mbetur pa bilet sht edhe aktori Julian Deda.

  Duke postuar nj fotografi n Instagram ai shkruan; “I zhgnjyer por stoik dhe i buzqeshur. Kjo foto i dedikohet t gjith atyre q akoma nuk kan arritur t gjejn nj bilet pr ndeshjen Shqipri-Serbi. Jam me ju motra dhe vllezr, mos u mrzisni, mjafton t jemi mir me shndet”./a.y/noa.al - See more at: http://www.noa.al/artikull/ne-kerkim....wBUn90hf.dpuf
  Morali & Miresia
  Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e par
  Antarsuar
  10-09-2010
  Postime
  821
  Faleminderit
  13
  54 falenderime n 50 postime

  Pr: Dy jav para ndeshjes UEFA krcnon Shqiprin dhe Serbin

  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Nuk diskutoj faktin qe ka korrupsion apo hile. Ajo qe po perpiqem te kuptoj eshte sesi do merren keto bileta nga njerez me emer tjeter ne nje kohe qe hyrja ne stadium do jete e verifikuar me dokument identifikimi qe duhet te perputhet me emrin ne bilete.
  I afermi im me konfirmoj qe atij qe I nxirrte bileten nga fshf , I ka dhene leternjoftimin dhe 10000 leke ( perkunder 1000 leke qe ishte cmimi ne bilete)
  Morali & Miresia
  Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e par
  Antarsuar
  10-09-2010
  Postime
  821
  Faleminderit
  13
  54 falenderime n 50 postime

  Pr: Dy jav para ndeshjes UEFA krcnon Shqiprin dhe Serbin

  striot Myftaraj

  10 or
  .

  O shqiptar kur t mburrin se ke dy pal ****, mos u kreno, ta kan rrasur nga pas
  Kto dit para ndeshjes Shqipri-Serbi, n Shqipri sht duke u zhvilluar si rrall ndonjher nj fushat propagande e ideuar dhe drejtuar personalisht nga Kryeministri Rama, pr t’ i bindur shqiptart q, megjithse n Serbi nuk u lejuan as tifoz shqiptar, as simbole kombtare shqiptare, Shqipria nuk duhet t sillet n t njjtn mnyr, sepse duke pranuar tifoz serb me simbole kombtare serbe, do t’ i tregojm bots q ne jemi ndryshe nga serbt, se ne jemi t qytetruar, se jemi mikprits, do t tregojm dinjitet. N ceremonin e dorzimit t titullit Doctor Honoris Causa trainerit t prfaqsueses shqiptare t futbollit Gianni De Biasi, n Universitetin Europian t Tirans, pes dit para ndeshjes, Kryeministri Rama tha n fjalimin q mbajti me kt rast (e gjith ceremonia u sajua q t mbante fjalimin Rama): “Ndeshja me Serbin sht padyshim vendimtare pr t’u kualifikuar, por sht vendimtare edhe pr nj arsye tjetr, pr t br diferencn n fushn e lojs, pr t br diferencn n shkallt e stadiumit… edhe q t gjith ata q do t ndjekin ndeshjen n shkallt e stadiumit t japin gjithka, pr t provuar se ne jemi ndryshe… Q pavarsisht rezultatit, nga do prballje t dalim dinjitoz.”
  Shkurt, Kryeministri Rama na tha ne shqiptarve se duhet t’ i tregojm bots me krenari q ne kemi dy pal ****. Por, si thot proverbi: “Kur t mburrin se ke dy pal ****, mos u kreno, ta kan rrasur nga pas.” Sepse pr botn e sotme, koncepte si qytetrimi, respekti dhe dinjiteti n marrdhniet mes shteteve, organizatave dhe individve, nuk kan nj kuptim folklorik, por jan t shprehura n ligje dhe n rregulla t sakta. Respekti n t gjitha gjuht e mdha t bots sht fjal neutrale, sa i prket kuptimit, dhe konotacioni i prdorimit t saj sht ai i reciprocitetit n trajtimin e tjetrit, qoft ky shtet apo individ. Pra, qytetrimi, dinjiteti, sot kan n baz vetrespektin. Nuk mund t ket nj sjellje t qytetruar dhe me dinjitet ndaj t tjerve ai shtet, individ apo organizat q nuk respekton vetveten.
  N rastin e ndeshjes Shqipri-Serbi, kjo do t thot se ne shqiptart do t tregonim mjaftueshm nj sjellje t qytetruar dhe me dinjitet, duke prmbushur detyrimin etik dhe ligjor pr t respektuar marrveshjen e arritur vitin e kaluar mes dy federatave t futbollit asaj serbe dhe asaj shqiptare dhe t sanksionuar nga UEFA. Sipas ksaj marrveshjeje, n Serbi nuk do t kishte as tifoz shqiptar dhe as simbole kombtare shqiptare t ekspozuar n stadium dhe n rrug, para dhe gjat ndeshjes. Anasjelltas, n Shqipri nuk do t kishte as tifoz serb e as simbole kombtare serbe, t ekspozuar n stadium dhe n rrug, para dhe gjat ndeshjes. Prjashtim duhet t bnte flamuri i skuadrs udhtuese t ekspozuar n stadium, sipas rregullave t UEFA, gj q serbt nuk e respektuan, pasi e fshehn flamurin shqiptar.
  Shqipria e respektoi marrveshjen n ndeshjen e par n Beograd. Tani q ishte rradha e Serbis pr ta respektuar marrveshjen, doli Kryeministri i Shqipris dhe tha se Shqipria duhet ta shkel marrveshjen n prfitim t Serbis, pasi kshtu do t’ i tregojm bots q jemi ndryshe nga serbt, sepse kshtu do t’ i shfaqim bots qytetrim, dinjitet. Por ajo q do t kuptoj bota e qytetruar sht se ne nuk kemi vetrespekt, pasi shkelm n dmin ton nj marrveshje ndrkombtare t arritur me ndrmjetsin e UEFA. Dhe cils bot do t’ ia tregojm kt gj? UEFA, e cila ka sanksionuar marrveshjen e vitit t kaluar, ka 54 shtete antare, q prbjn pjesn m t rndsishme t bots s futbollit?
  N emr t qytetrimit t llojit “i qytetruar me dy pal ****”, Tirana, n kto dit para ndeshjes Shqipri-Serbi u mbush nga Qeveria me flamur serb, t vn dinakrisht, n afishet publicitare t nj koncerti, me kngtar nga Serbia, Shqipria dhe Kosova, q do t mbahet nj dit para ndeshjes n oborrin e pasm t ndrtess s Kryeministris, nn kujdesin e Kryeministrit Rama. Koncerti sht pjes e fushats s ideuar dhe zbatuar personalisht nga Kryeministri Rama pr t pasur prani serbe n Shqipri me rastin e ndeshjes, shum duke shkelur kufizimet q vendos marrveshja e arritur vitin e kaluar. N stadiumin e Elbasanit do t ket tifoz serb me simbole kombtare serbe.
  N ndeshjen n Beograd, as delegacioni zyrtar i FSHF q ishte n tribun nuk u lejua t mbante simbole kombtare shqiptare, madje as t kndonte Hymnin Kombtar Shqiptar, kur ai u ekzekutua para ndeshjes. Nuk ka asnj videoregjistrim me t cilin t provohet se ka ndodhur e kundrta dhe Hymni Shqiptar sht knduar. N ndeshjen n Elbasan, n emr t qytetrimit t llojit “i qytetruar me dy pal ****”, do t lejohen tifozt serb q s bashku me delegacionin zyrtar serb t kndojn Hymnin Serb, nn mbrojtjen e Policis s Shtetit t Shqipris.
  N ndeshjen Serbi-Shqipri, tetorin e kaluar n Beograd, shum shqiptar u ndjen krenar se e pan veten me dy pal ****, kur droni me flamurin e zi u shfaq n qiell dhe u ul n fushn e stadiumit. Na bri krenar para bots, e cila pa se ne jemi njerz me dy pal ****, than praktikisht shum shqiptar me kt rast.
  Mir, t dashur bashkkombas, kam nj vit q iu them un, Kastriot Myftaraj, por nj pal **** nga kto jan **** serbe dhe kjo tregon se Serbia na e rrasi nga pas me kt historin e dronit. Sepse ka shum fakte n kt histori q e vrtetojn se dronin nuk mund ta ngrinte nj shqiptar pa bashkpunim me serbt. Madje ka shum fakte q vrtetojn se dronin nuk e ka ngritur nj shqiptar, dhe se Ismail Morinaj, i njohur si Ballist Morina vetm sa e ka marr prsipr me fjal ngritjen e dronit. Sepse n filmin e Digitalb pr t, ai nuk dha asnj prov q ka qen te kisha n an t stadiumit dhe ka ngritur dronin. Nj njeri q e dinte se ishte duke rrezikur jetn dhe mund t vritej nga serbt kur t provonte t largohej nga Serbia, do t kishte br nje videoregjistrim s paku prej nj minut atje n kulmin e kishs, duke shfaqur pamjen e stadiumit q nga kulmi i kishs, si dhe vetveten atje, n sfondin e stadiumit dhe t fushs s tij. Kt videoregjistrim do t’ ia kalonte dikujt aty pr aty. Kshtu do t linte nj dshmi t pakundrshtueshme pr at q kishte br dhe do t bindeshim se e kishte br vrtet ai kt gj.
  Shqiptart e verbuar nga krenaria e t pasurit dy pal ****, duhet ta kishin kuptuar se nj njeri q niset me nj mision t till n Beograd, dhe q me shum gjas shkonte drejt vdekjes, do t kishte br s paku nj videoregjistrim n Itali, nga ku u nis dhe t cilin do t’ ia besonte nj prej miqve t tij, q ishin n dijeni, duke iu thn q ta shikonin dhe ta publikonin t nesrmen e ndeshjes nse nuk kishin njoftim prej tij. N kt videoregjistrim, do t’ u linte nj kumt bashkatdhetarve e familjes duke thn se n rast se zhdukej pa ln gjurm ather kjo do t thoshte se e kishin vrar serbt. Por Morinaj nuk e bri kt videoregjistrim, se kjo nuk mund t’ i shkonte n mendje njeriut q shkoi n Beograd vetm pr t marr prsipr me fjal ngritjen e dronit. Kjo gj mund t’ i shkonte n mendje vetm njeriut q do t kishte shkuar n Beograd vrtet pr t ngritur dronin.
  Shum shqiptar, t entusiazmuar nga q e pan veten me dy pal **** me kt rast, nuk duan t dgjojn faktet e shumt q vrtetojn se drgimi i dronit n stadium sht skenar serb. Nuk duan t dgjojn se kur ke dy flamur, sht si t kesh dy pal ****. Nuk duan t kuptojn se Ismail Morinaj ndjek nj agjend q duket shum prtej intelektit t ktij njeriu q ka braktisur shkolln n vit t dyt apo t tret gjimnaz. As vet nuk sht i sigurt se kur, sipas atyre q ka thn n emisionin “Thurje”, n Kanalin T, n Digitalb, n korrik. Ismail Morinaj thot se sht autori i flamurit “Autochthonous”, t Shqipris Etnike, q na qenka nj flamur i cili ngre vetdijen kombtare. Domethn ai ka dubluar dhe tjetrsuar flamurin kombtar shqiptar, duke krijuar nj flamur t ri pr Shqiprin Etnike, domethn pr aspiratn e bashkimit t trojeve shqiptare n nj shtet, ka krijuar nj flamur me fush t zez, pra e kundrta e flamurit me fush t kuqe t Sknderbeut. Ky dublim dhe tjetrsim i flamurit nuk mund t jet ide e dal nga mendja e njeriut q ka braktisur gjimnazin n vit t dyt ose t tret. Shqiptart e verbuar nga krenaria e t pasurit dy pal ****, nuk kuptojn se Serbia ka mse nj shekull q prpiqet ta tjetrsoj flamurin kombtar shqiptar, dhe kt e arriti pa dhun, n nj nat, me flamurin e zi t dronit. Shqiptart e verbuar nga krenaria e t pasurit dy pal **** nuk kuptojn se ajo q nuk ndodh sht domethnse po aq sa ajo q ndodh. Ajo gj q nuk ka ndodhur sht se Ivan Bogdanovi dhe tifozt serb gjat ktij viti nuk e kan djegur kurr flamurin “Autochthonous”. Ata kan djegur vetm flamurin kuqezi t Sknderbeut.
  Shqiptart e verbuar nga krenaria e t pasurit dy pal ****, nuk duan t kuptojn se trajektorja dhe lvizjet q bri droni n stadium, nuk mund t bheshin me nj dron q drejtohej thjesht me sy t lir, si tha Morinaj se e kishte drejtuar dronin, domethn me nj dron t papajisur me GPS (drejtues satelitor), dhe pa WiFi. Sepse duke e drejtuar dronin thjesht me sy t lir nuk mund t bhej kthesa para arritjes s dronit te shtylla ndriuese e stadiumit dhe litart me flamurin e zi do t qen prplasur me shtylln ndriuese dhe do t kishin ngecur atje. Gjithashtu, nuk mund t bheshin me nj drejtim thjesht me sy t lir t dronit, ato lvizje q Morinaj i quajti valvitje, duke thn se drgoi dronin katr-pes her te tribuna ku ishte Presidenti serb Nikoli. Litart dhe banneri me siguri q do t prplaseshin me tribunat dhe do t kapeshin nga tifozt serb. Shqiptart e verbuar nga krenaria e t pasurit dy pal **** nuk duan t kuptojn se videokamerat e shtyllave ndriuese t stadiumit, q vzhgonin pjesn e jashtme t stadiumit, do ta kishin regjistruar Morinajn kur ngjitej n murin e kishs dhe kur ishte n kulmin e saj. Kto videokamera qen t lidhura drejtprdrejt me qendrn e mbikqyrjes policore. Shqiptart e verbuar nga krenaria e t pasurit dy pal ****, nuk duan t kuptojn se, kur Morinaj u ngjit n murin e kishs do t ishte aktivizuar sistemi i alarmit i kishs, e cila ka nj t till se sht nj nga kishat q ka m s shumti ikona t muara n Serbi. Shqiptart e verbuar nga krenaria e t pasurit dy pal ****, nuk duan t kuptojn se Morinajn do ta kishin vn re polict dhe xhandart q mbikqyrnin zonn prreth stadiumit me dylbi me rreze infrakuqe pr shikim natn. Shqiptart e verbuar nga krenaria e t pasurit dy pal ****, nuk duan t kuptojn se, meqnse Kryeministri serb Vui tha pas ndeshjes se para ndeshjes i kishte br me dije Bashkimit Europian se shqiptart kishin prgatitur nj provokim t rnd me rastin e ndeshjes, kjo do t thot se mbikqyrja policore duhet t prqndrohej kryesisht pr zonn prreth stadiumit, pasi n stadium nuk kishte tifoz shqiptar. Shkurt, shqiptart e verbuar nga krenaria e t pasurit dy pal ****, nuk duan t kuptojn se asnj shqiptar nuk mund t ngrinte nj dron nga nj kish pesdhjet metra larg stadiumit at nat n Beograd. Dhe n fakt as vet serbt nuk kan publikuar videoregjistrime, t cilt ata nuk mund t’ i kishin, q Morinaj ta ket br kt gj. Dhe kta jan vetm pak nga faktet e shumt q provojn se Morinaj nuk sht autori i ngritjes s dronit n Beograd.
  N t vrtet shqiptart pak nga pak kan nisur t dyshojn, por tani i ka gjetur si me at njeriun i cili pa veten n ndrr sikur kishte dy pal **** dhe ua tregoi kt ndrr miqve me krenari, si shenj t mir. Por njri nga miqt i tha se nse ishte e knaqur me kt ndrr kjo ishte njjt sikur t pranonte se ishte homoseksual. E ndrrparsi kt nuk donte ta pranonte kurrsesi. E shqiptart q u gnjyen nga droni nuk duan t pranojn se jan kaq idiot./Kastriot Myftaraj
  Morali & Miresia
  Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e par
  Antarsuar
  10-09-2010
  Postime
  821
  Faleminderit
  13
  54 falenderime n 50 postime

  Pr: Dy jav para ndeshjes UEFA krcnon Shqiprin dhe Serbin

  Atmosfer e vakt n Elbasan Arena, mungojn tifozt e “vrtet” n stadium
  LApsi.al
  Postuar n 08 Tetor, 2015 09:10

  Shitja e biletave vetm pr “t przgjedhurit” e Federats Shqiptare t Futbollit, ka penalizuar atmosfern n Elbasan Arena. Pritej q mbshtetja pr djemt e kombtares t ishte euforike dhe e zjarrt, n nj ndeshje historike si kjo me Serbin, por nga shkallt e stadiumit ka munguar energjia e mbshtetjes pr djemt e Kombtares. Disa prej grupimeve m t mdha t tifozve iu mohuan biletat e ndeshjes nga Federata Shqiptare e Futbollit ose morn nj numr t kufizuar. Si dihet pjesa m e madhe e biletave shkoi pr institucionet shtetrore, sponsort apo dhe partner t FSHF-s.
  2

  Add new comment


  Comments
  Submitted by ari on Thu, 10/08/2015 - 22:44
  vetem tifozet e partis komuniste te rames ishin ne Stadion.ishte sikur te shkoje ne varrim.vetem qe vellaut te rames vuqiq ti plotesohej deshira.

  Submitted by Mrgintari dk on Thu, 10/08/2015 - 23:01
  Kshtu ndodh kur politikani i fut hundt n sport . Fajtor sht Rama bashk me Dukn sepse deshtn t bhe ma shka se shkau... T demonstrosh politik pacifiste n sport pr t fituar simpati tek ndrkombtart a ti humbish kombtart kt e ben vetm njeriu i llojit t Edit. Turp pr t dhe Fshf n i futn n stadium "tifozt" q nuk kan lidhje me fudbollin. Atmosfera ishte aq e plogsht fitova prshtypjen se jam n nj aren ku incizohet film me statist t kurdisur... ndrra pr kualifikim vazhdon...

  Submitted by lela on Thu, 10/08/2015 - 23:25
  ja ca i beri qeveria kombetares me mir te ishte stadiumi bosh se sa futbollistat te shihnin reth e qark stadiumit kukullat pa ze te qeveris na befshin gjak e dhjamm 2 golat

  Submitted by Gjergj Kastrioti on Fri, 10/09/2015 - 02:58
  Pijini longun tani tifozve te przgjedhur,, o armando duka o legen o edi rama o gjo e gjat,, ne stadium duhet te ishin tifozat e vertet sepse ata i japin zemr unave gjat lojs, tifozat kuq e zi, plisat, shvecerat, kosovart , tetovart, tironsit, ballistt, guerrillst, durrsakt, vlonjatt, etj,,, dmth duhet t lejoheshin n stadium tifozat e vrtet, si ballist morina, q i kan shku mbrapa kombtares gjithmon,, tani ti edi rama merre pr dore dukn edhe shkoni boni tifozllik me kultur dhe paqe n armeni, se kur t shkoni aty do e bllokojn kryeqytetin e vet arment, si e bllokuat ju tironn edhe elbasonin, e shkelt popullin tuj me kom, q ti tregoni sa pr fure dynjos q jemi t qytetruar dhe nuk flasim keq pr njeri, i duam t gjith me serb e grek, dhe mos harroni kur t shkoni ngop t s.... , nuk lejohet me e fut n stadium flamurin e shqipris etnike se mrziten serbt pastaj,,, Hajde k n p ku ta keni
  Morali & Miresia
  Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e par
  Antarsuar
  10-09-2010
  Postime
  821
  Faleminderit
  13
  54 falenderime n 50 postime

  Pr: Dy jav para ndeshjes UEFA krcnon Shqiprin dhe Serbin

  Duhej t ishin t gjitha t personalizuara me emr dhe mbiemr, por biletat e ndeshjes Shqipri-Serbi kan prfunduar n treg t zi, duke u shitur me mime 10 apo m shum her se mimi normal, shkruan SYRI.net.

  Konfirmimi ka ardhur nga Policia e Elbasanit e cila ka nisur hetimet n lidhje me denoncimet e bra, kryesisht nga qytetar nga Kosova, t cilt kishin bler bileta n tregun e zi. Jan dy persona nga Peqini, njri prej t cilve sht ndaluar dhe tjetri n krkim, q akuzohen pr shitje t biletave n treg t zi.

  Policia e Elbasanit ka br t ditur se, ka nisur procedimi penal dhe po punohet pr kapjen e shtetasit 23-vjearit me inicialet T. R., banues n Peqin.

  Pas kallzimit t br nga katr qytetar nga Kosova me inicialet A. K., 19 vje, E. K., 20 vje, L. K., 24 vje dhe N. M., 20 vje, t gjith banues n Malishev, ndaj t riut me inicialet T. R., i cili i do ti shiste 3 bileta me vler 150 euro, ndrkoh i ka dhn vetm nj, i ka premtuar se do ti sillte dhe dy t tjera, por pasi ka marr 150 eurot sht larguar.

  Materialet i’u kaluan Prokuroris s Rrethit Gjyqsor Elbasan pr veprime t mtejshme pr veprn penale “Mashtrimi” dhe “Manipulimi i tregut”.

  Ndrkaq sht proceduar penalisht 52-vjeari po nga Peqini me inicialet M. Ll., sepse nga informacionet e marra n rrug operative dhe gjat kontrollit t br nga efektivat e policis, gjat dits s djeshme, rreth ors 19:20, para Stadiumit “Elbasan Arena”, i jan gjetur 4 bileta sporti me mim t shtrenjt me emra t tjer dhe jo n emrin e tij, t cilat m pas u sekuestruan n cilsin e provs materiale.

  Materialet i’u kaluan Prokuroris s Rrethit Gjyqsor Elbasan pr veprime t mtejshme pr veprn penale “Manipulimi i tregut”.
  syri.net
  Morali & Miresia
  Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •