Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1

  Pulti.org - Faqe me filma dhe seriale te titruar ne shqip

  Emri: logo.jpg

Shikime: 1605

Madhėsia: 11.5 KB

  Pulti.org eshte shtepia me e re e filmit. Filmat me te fundit te kinemase nderkombetare do te mundesohen per ju me titra ne shqip. Serialet me titra ne shqip do te jene gjithashtu pjese e shtepizes sone. Nese deshironi te shkarkoni dhe te shikoni filmat apo serialet tuaj te preferuar me titra ne shqip, ndodheni ne vendin e duhur!
  Per me shume: http://www.pulti.org/

 2. #2

  Pėr: Pulti.org - Faqe me filma dhe seriale te titruar ne shqip

  Bump.......

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •