Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,433
  Faleminderit
  26
  76 falenderime n 70 postime

  Pranohet krkesa, Kosova antarsohet ne UEFA!

  Federata e Futbollit e Kosovs n muajin mars pritet t bhet antarja m e re e UEFA-s. Krkesa e Kosovs pr tu antarsuar n kt institucion t rndsishm ka arritur t delegohet pr n Kongresin e rregullt t UEFA-s,q do t mbahet m 23 mars t vitit t ardhshm n Budapest, raporton rtklive.com.

  Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s, n mbledhjen e mbajtur n Malt, ka diskutuar pr shtjen e Kosovs dhe ka vendosur q krkesn e FFK-s pr antarsim ta drgoj n agjendn e Kongresit.

  Nj lajm t till e ka konfirmuar UEFA nprmjet nj deklarate pr media pas prfundimit t mbledhjes s KE t UEFA-s.

  Syri.net
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 2. #2
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,433
  Faleminderit
  26
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Pranohet krkesa, Kosova antarsohet ne UEFA!

  Urime federates kosovare te futbollit, paka se deshira e shumices ketu do te ishte te kishim nje kombetare te perbashket futbolli...
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •