Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
  1. #1
    Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
    Anėtarėsuar
    01-12-2006
    Vendndodhja
    Guinea
    Postime
    6,386

    Exclamation raportim - ankese per forumistin Sayan.

    Kam nje ankese per keqperdorimin e nje postimi timin nga forumisti Sayan. Kam pritur me muaj se moderatoret do te marrin mase per ndryshimin e atij teksti por moderatoret nuk nderrmarrin asgje. Perse ndodhe kjo?!

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-12-2003
    Vendndodhja
    Tiron
    Postime
    979

    Pėr: raportim - ankese per forumistin Sayan.

    Ja ku e ke postimin tat , plasi syt.

    Citim Postuar mė parė nga mesia4ever Lexo Postimin
    Nuk eshte krishter ai qe abuzon me femije, ata jane 'te krishtere' tradicionale,

  3. #3
    Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
    Anėtarėsuar
    01-12-2006
    Vendndodhja
    Guinea
    Postime
    6,386

    Pėr: raportim - ankese per forumistin Sayan.

    Postim i dyfishte,...
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mesia4ever : 16-09-2015 mė 18:18

  4. #4
    Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
    Anėtarėsuar
    01-12-2006
    Vendndodhja
    Guinea
    Postime
    6,386

    Pėr: raportim - ankese per forumistin Sayan.

    Ti se kupton se te lindesh ne nja familje katolike apo ortodokse, po edhe protestante nuk te ben te krishter. Asnje njeri nuk mund te abuzoje me femijet e te pretendoje se eshte i krishter sepse nuk eshte. Asnje burre/grua qe tradheton bashkeshortin-bashkeshorten nuk mund te jete i krishter. Keta une i quaj kushtimisht 'krishtere' tradicionale, pra me krishterimin i lidh vetem tradita. Keta nuk kane njohuri per Jezusin por bejne gjera sic u konvenojne interesave personale te tyre. Pra keta jane ateiste, vetem tradita familjare i lidh me 'krishterimin'. Kjo ka qene krejt domethenia e postimit tim te cilin me muaj e vite e ke keqperdore.
    Pra nuk mund ta pohosh me goje Krishtin e me zemer e mendje ta ndjekesh djallin. Krishti vet e thote se nuk mund t'u sherbesh dy zoterinjeve, o ke Krishtin (duhet te zbatosh urdherat e Tij) ose ke djallin (e i ndjeke urdherat e tij).
    kur te behesh i krishter duhet ta marresh kryqin e Jezusit dhe duhet ta uresh vetveten (pra per ta spjeguar ty kjo d.m.th. duhet te urresh interesat personale).

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-12-2003
    Vendndodhja
    Tiron
    Postime
    979

    Pėr: raportim - ankese per forumistin Sayan.

    Le t'sherbej firma ime si pervoj qe t'zesh men e mos shkrush pa u menu her tjeter.

    Dhe boll u ankove si grat se je burr a ca dreqin je? Dili per zot fjalve qe shkrun.

  6. #6

    Pėr: raportim - ankese per forumistin Sayan.

    Sayan, ta kam edituar tre here firmen dhe prape e vendos emrin e nje antari tjeter aty. Mund te shkruash cfare te duash ne firmen tende (brenda rregullave te forumit) por kur disa thenie ja atribon antareve te tjere e sidomos kur keta antare ankohen qe ato fjale nuk i perkasin atyre dhe ti vazhdon serisht me koken tende atehere kjo nuk i sherben normalitetit ne forum dhe shkakton ankesa e acarime te panevojshme. E hoqja emrin e mesias nga firma jote. Mos e vendos me.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •