Pėrshėndetje miq, kėrkoj njė mike qė njoha gjatė pushimeve nė Shqipėri nė fillim tė vitit 1997. E dija se ajo po atė vit apo tė ardhshmin do tė kryente njė operacion tė hipave, apo tė ashtuquajtura kukave. Unė nuk kam patur mė kontakt me tė por dua shumė qė ta gjej dhe ti bėj njė surprizė. Emri i saj eshtė Teuta.