Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  103
  101 falenderime nė 95 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Po eja mi ne Kosove ta gjej une nje djale, pika e djalit.
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-09-2015
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Eeee...
  Dhe ai me "mi" u drejtohet ēupave ?

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  103
  101 falenderime nė 95 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Citim Postuar mė parė nga lellalola Lexo Postimin
  Eeee...
  Dhe ai me "mi" u drejtohet ēupave ?
  Jo ai u drejtohet me tjeter gje hahahhahhaha... me OJ GRUA!
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Citim Postuar mė parė nga lellalola Lexo Postimin
  Dhe ti o djale i zgjuar,
  hiē s'e ke kuptuar thelbin
  Po s'eshte problemi te gjalleria e vendit, boll gjalleri ka ketu ku jam me franceze e francezka.
  Problemi qendron te shqiptari hijshem qe une kerkoj e qe duhet te me hedhesh ne vendin me te gjallerishem e me te larmishem me albanez dhe prape s'eshte e sigurt te gjesh ndonje te sakte rrugeve.
  Eshte kot ky muhabet ndaj dhe nderrova teme :-(

  Ps. Lulke mos me sugjero francezet,
  Se popull me spiun, me te piste, e me mish derr-ngrenesa nuk ka. Pale kur flasin per french touch*
  (Ai joti mbase ben pjese te perjashtimet e mira derisa ka arritur ta martoje nje durrsake) :-)
  Tani e kuptova cfare po kerkon.
  Duhesh t'besh reklame, per ato kerkesa qe i ke.
  Pse nuk lajmerohesh ne BigBrother, dhe ta prezantosh vehten aty? Kush e di.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •