Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 24
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-09-2015
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  mesazh per lulken ne FR

  Nuk po mundem te te nis mesazh privat.
  Me thote qe e ke te bllokuar opsionin.

 2. #2
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  196
  283 falenderime nė 215 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Funksionon kshu:

  Ma nis mesazhin te kutija ime, dhe i shkon asaj automatikisht. ( )


  P.S.

  Gjete burre mo?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  Lulke (14-09-2015)

 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-09-2015
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Funksionon kshu:

  Ma nis mesazhin te kutija ime, dhe i shkon asaj automatikisht. ( )


  P.S.

  Gjete burre mo?

  Jo, s gjeta

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Do te thote qe ka zgjedhur opsionin qe mos t'i vijne mesazhe private nga anetaret.
  Feelings change - memories don't.

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mia@ pėr postimin:

  Lulke (14-09-2015)

 7. #5
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Yllo MSG i kam mbyllur por tani qe me kishe derguar ftese per friend mundesh .

  Skenero si bo ne ti he burre i dheut mos i Hull pra tgjitha détajet mforum .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 8. #6
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Citim Postuar mė parė nga lellalola Lexo Postimin
  Jo, s gjeta
  do te thot se nuk ke kembengulur shume
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Station : 14-09-2015 mė 15:13

 9. #7
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  196
  283 falenderime nė 215 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Citim Postuar mė parė nga lellalola Lexo Postimin
  Jo, s gjeta
  Do e gjesh, mos u merzit....


  Pse s'provon me Hot-prinzin?

  E kena ēunin me simpatik te forumit (pas meje, kuptohet )
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 10. #8
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime nė 441 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Ka fillu dhe Lulka mos mari mesazhe private,ka fillu nga tangolliku.

  Nuk eshte si ne populli i thjeshte qe morim 10 mesazhe private vetem nga Legjenda.
  N'est-ce pas une fortune,
  quand d'une charge commune

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  Lulke (14-09-2015)

 12. #9
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Lola nigjom cer po t'thom, burre mos kerko, se burrat kane vdeke.
  E nese kerkon simpatik, ma simpatik se Skenderin s'kemi ketu.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 13. #10
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  196
  283 falenderime nė 215 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Hot, mu s'me len nruja...


  Lellalola esht kinge, m'beso, un s'te ēoj n'rrug t'gabume��
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 14. #11
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Ka fillu dhe Lulka mos mari mesazhe private,ka fillu nga tangolliku.

  Nuk eshte si ne populli i thjeshte qe morim 10 mesazhe private vetem nga Legjenda.
  N'est-ce pas une fortune,
  quand d'une charge commune
  Hahaha tangarlliku modh ktu nforum se shef ti .. mos u anko se eshte nje nder i madh per ty qi mer 10 msg dit nga i malli Lexhende.
  Hors charge combien ēa coūte ?

  Kurse ju cunat nalt mjaft se réklamat i behen mallit ci nuk Hyn npune .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 15. #12
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Skender ty nuk t'le nruja.
  Po nruja ime, albumin familjar ma ka pasuru me kshu foto.  Hec e guxo leviz nashi, haj medet haj.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 16. #13
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime nė 441 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Hahaha tangarlliku modh ktu nforum se shef ti .. mos u anko se eshte nje nder i madh per ty qi mer 10 msg dit nga i malli Lexhende.
  Hors charge combien ēa coūte ?

  Kurse ju cunat nalt mjaft se réklamat i behen mallit ci nuk Hyn npune .
  Ri urt se ta abonova Lexhenden e pastaj ta shikosh;de ses discours l'ennuyeuse beaute !

  qi kur n'luft bjen kopilani
  nuk ta trem pushka as tagani
  Njani i rremte,tjetri kermez
  qi mustakun leshue der' n' brez.

 17. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-09-2015
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Beni qyfyre ju..
  Une jam shume e trishtuar ((

 18. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-09-2015
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Hot, mu s'me len nruja...


  Lellalola esht kinge, m'beso, un s'te ēoj n'rrug t'gabume😜
  Oh te pakten ti skender qenke ēik intuitiv,
  Se keta te tjeret o dyshojne qe jam burre, ose qe jam ne menopauze

 19. #16
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  103
  101 falenderime nė 95 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Citim Postuar mė parė nga lellalola Lexo Postimin
  Beni qyfyre ju..
  Une jam shume e trishtuar ((
  Pse mi e trishtuar! Aq keq qenka puna?
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 20. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-09-2015
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Citim Postuar mė parė nga Poeti Lexo Postimin
  Pse mi e trishtuar! Aq keq qenka puna?

  Po ti camarade Poet sikur ishe nga Ks ( keshtu sikur me shkrove)
  Pse flet si nga Tr tani ?
  Jo per gje po sikur ēburreroheni me keto pasthirrma se s'po di si ti quaj..
  (ndonjeri/a qe i ka me te fresketa njohurite e shkolles le ta preēizoje)


  Ps. Hot, kane vdek burrat, dhe shpesh ne merzi e siper e mallkoj veten.. si s'e mbajta njerin per vete para se te vdisnin te gjithe.
  Se te pakten kur kam qene une studente nga vitet 2002, sikur shikoje neper tirane ca qe vinin "era burre".

 21. #18
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  103
  101 falenderime nė 95 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Citim Postuar mė parė nga lellalola Lexo Postimin
  Po ti camarade Poet sikur ishe nga Ks ( keshtu sikur me shkrove)
  Pse flet si nga Tr tani ?
  Jo per gje po sikur ēburreroheni me keto pasthirrma se s'po di si ti quaj..
  (ndonjeri/a qe i ka me te fresketa njohurite e shkolles le ta preēizoje)


  Ps. Hot, kane vdek burrat, dhe shpesh ne merzi e siper e mallkoj veten.. si s'e mbajta njerin per vete para se te vdisnin te gjithe.
  Se te pakten kur kam qene une studente nga vitet 2002, sikur shikoje neper tirane ca qe vinin "era burre".
  Une te shkruajta ashtu qe ti ta kuptosh me mire, sepse sikur deklaroheni shpesh qe neve shqiptareve nga Kosova nuk na kuptoni?
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 22. #19
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Lola, s'ke pse ta mallkosh veten per kohe te kaluara.
  Te thashe edhe me heret ndrroje vendin, shko ne nje vend me te madh dhe te gjallerueshem, qe te ofron mundesi nga diversiteti.
  Puno qe se pari t'jesh ti e lumtur, pastaj edhe te tjerat vijne vete.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 23. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-09-2015
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: mesazh per lulken ne FR

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Lola, s'ke pse ta mallkosh veten per kohe te kaluara.
  Te thashe edhe me heret ndrroje vendin, shko ne nje vend me te madh dhe te gjallerueshem, qe te ofron mundesi nga diversiteti.
  Puno qe se pari t'jesh ti e lumtur, pastaj edhe te tjerat vijne vete.
  Dhe ti o djale i zgjuar,
  hiē s'e ke kuptuar thelbin
  Po s'eshte problemi te gjalleria e vendit, boll gjalleri ka ketu ku jam me franceze e francezka.
  Problemi qendron te shqiptari hijshem qe une kerkoj e qe duhet te me hedhesh ne vendin me te gjallerishem e me te larmishem me albanez dhe prape s'eshte e sigurt te gjesh ndonje te sakte rrugeve.
  Eshte kot ky muhabet ndaj dhe nderrova teme

  Ps. Lulke mos me sugjero francezet,
  Se popull me spiun, me te piste, e me mish derr-ngrenesa nuk ka. Pale kur flasin per french touch*
  (Ai joti mbase ben pjese te perjashtimet e mira derisa ka arritur ta martoje nje durrsake)

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •