Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 30 prej 30
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,215

  Pėr: vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  Citim Postuar mė parė nga lellalola Lexo Postimin
  Dhe shtepite e emigranteve te vogla jane, te zene frymen.
  Plus shiun, mjegullen, ftohmen dhe femrat pa pike kripe.
  Une nuk kerkova femer luxemburgu, por femer shqiptare te nxehte fare!
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-09-2015
  Postime
  44

  Pėr: vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  Apo ē perveloheni fare ju te ks me keto te nxehtat e shqiprise

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009

  Pėr: vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  busygirl mi yll
  JO SEKS PARA MARTESE

 4. #24
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  Goldi o flori
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,215

  Pėr: vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  Citim Postuar mė parė nga lellalola Lexo Postimin
  Apo ē perveloheni fare ju te ks me keto te nxehtat e shqiprise
  Nuk thash te nxehtat e shqipersie, por shqiptaret e nxehta, dhe shqiptare ka edhe ne Kosove, edhe ne Lugine, edhe ne Maqedoni, edhe ne Mal te Zi,,,por edhe gjetke.
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  Poet, ke t'ftohte?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 7. #27
  6-Kateshi Maska e VL.TX.US
  Anėtarėsuar
  18-09-2010
  Vendndodhja
  ATX
  Postime
  65

  Pėr: vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  K.N.P I thone ketij muhabeti.
  Dy emra kam nė zemėr unė
  Para mė je ti o Vlorė

  I dyti ėshtė ekipi ynė
  Flamurtari madhėshtor

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398

  Pėr: vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  Citim Postuar mė parė nga Poeti Lexo Postimin
  Shiko MP flasim andej pakes po deshe
  ke fillu tu gjujt zogezat e reja eeeee?
  i mbarove te vjetrat .
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398

  Pėr: vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  Citim Postuar mė parė nga lellalola Lexo Postimin
  Ndonje vajze shqiptare qe jeton ne zonen metz-luxembourg, per shoqeri ?
  Se mire burre shqiptar qe s gjendet ketu, po te pakten te gjej ndonje shoqe.
  po nuk e ke gjetur me shkruaj ne mp se per Luksemburgun e le gruan
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 10. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2021
  Postime
  7

  Pėr: vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  Alan 32/180, IT, sy blu, bionde, me pamje tė mirė, me humor, tė mirė nė jetė, kerkoje nje vajze te sinqerte per nje liddhje serioze. Ne kohen e lire une shkoje ne pyll, sport, biēikletė, rresht, muzikė dhe shumė mė tepėr. Unė jam njė person i qetė, nė tokė dhe i orientuar nga familja. Unė punoj nė Mynih si IT.

  Rreth jush:
  Nė mėnyrė ideale, duhet tė jetė me origjinė shqiptare dhe pėr kėtė arsye tė jetė i njohur me kulturėn. Ajo gjithashtu duhet tė ketė njė arsim tė mirė.. Vajza dot ishte mire tė jetojė nė EU por jo e domosdoshme.,

  Ju lutemi me shkruani ne menyre private.

  Pėr tė pėrfunduar, do tė doja tė inkurajoja edhe njėherė lexuesit qė tė na kontaktojnė me pėrshkrimin e duhur. Mezi pres mesazhe hyrėse dhe do t'i afrohem secilit person haptas dhe me ndershmėri.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •