Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2

Tema: Albumi im

 1. #1
  Besimtar Musliman Maska e GjeNcHe.-.D
  Anėtarėsuar
  19-12-2008
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  521
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Albumi im

  Pershendetje
  Kam bo disa foto me telefon Samsung Galaxy S6 Edge dhe deshiroj ti ndaj me ju

  Me falni por me telefon spo mbon mi ngarku skedaret...

 2. #2
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Albumi im

  Pershendetje dhe un kam disa foto qe si hedh dot si ti ishalla do ta zgjidhin kte problčm e kshu perfitoj dhe un me ate rast .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •