Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Photoshop- Mania e shume femrave.

    Sic e kemi vene re te gjithe photoshopi po perdoret gjeresisht nga femrat e moshave te ndryshme, kryesisht vajzave. ne rrjetet sociale sidomos FB dhe Instagram. Te gjithe pak a shume lozim me ngjyrat te opsionet qe ofrojne camera apo Instagram. Por ka te tjere qe shkojne me tutje. Arrijne te photoshopojne gjithcka ne foton e tyre; buzet, syte, vetullat, theksojme mollezat, zgjasin fytyren, hollojne trupin..., fale apps te ndryshme qe ofrojne smartphonat. Shpesh here nguroje t'i beje like fotove te tilla ku personi eshte transfomuar komplet.

    C'mendim keni per photoshopet e fotove. A ndihmon ne rritjen e vetvleresimit apo ne genjeshter virtuale qe i shtyn njerezit te mbyllen me shume ne vetvete?
    Feelings change - memories don't.

  2. #2
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657

    Pėr: Photoshop- Mania e shume femrave.

    Nje genjeshter virtuale. Nje ngrefje boshe totale. Kam njeren dhe une qe kish bere dicka te tille. Jo like qe nuk I bej njeriu me foto gjithe furce, po biles ja vura ne dukje - hey this is not u. Syve te mi u besoj me shume u know, lol
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Prudence
    Anėtarėsuar
    11-03-2008
    Postime
    2,419

    Pėr: Photoshop- Mania e shume femrave.

    Puna eshte te mos teprohet. Kam raste plot ne fb qe te lene pa fjale. Por per te fshire ca rudha apo pucra, sy te kuq ose me rather... Nuk eshte keq��������
    "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

  4. #4
    not exist Maska e skender76
    Anėtarėsuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,784

    Pėr: Photoshop- Mania e shume femrave.

    Obobo!!!!

    Tualet/pispillosllek/fotoshopllek!!!!
    paqen, e sjell vetem drejtsia

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Pėr: Photoshop- Mania e shume femrave.

    Lol Pink une s'kam guxim t'jua them. Une njihem per kunja keshtu, s'ja pertoj shoqeve, por gjer tani s'ua kam vene ne dukje akoma kur vjen puna te photoshopet. Jo per gje po kur te tjeret bejne furca; o sa bukur, yll, si shpirt, po sa vjen e behesh me e bukur, hahaha ti nuk do te dukesh si person negativ.

    Nuk me pelqejne kur i patinojne aq shume; si te ngrira, pa jete.
    Nje tjeter gje qe kam vene re eshte kur mbedhin turinjte. E bejne per te holluar fytyren mbase, por eshte aq jo natyrale, sa se kuptoj si u pelqen vetja.kur nuk duken as bukur.
    Feelings change - memories don't.

  6. #6
    not exist Maska e skender76
    Anėtarėsuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,784

    Pėr: Photoshop- Mania e shume femrave.

    Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
    Nje genjeshter virtuale. Nje ngrefje boshe totale. Kam njeren dhe une qe kish bere dicka te tille. Jo like qe nuk I bej njeriu me foto gjithe furce, po biles ja vura ne dukje - hey this is not u. Syve te mi u besoj me shume u know, lol
    T'lumt!!!!
    paqen, e sjell vetem drejtsia

  7. #7
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657

    Pėr: Photoshop- Mania e shume femrave.

    Mia, nuk ish shoqe. Tip relatives. Nuk I besoja syve eshte kjo apo nuk eshte . Se kishte ndryshu pjesen e nofulles dhe vetllat. Komentet Kshu ua bej pa vesh dorashkat, se m'pengojne me shtyp dhe me transmetu ate c'ka kam ne mend. Po kam vene re, keto manipulime I bejne keta qe jetojne ne Shqypni qe Kane nga 500 friends e lart. Ne ketej jena praktike dhe t'thjeshte. Dhe ne plazh kur shkojme veshim flip flops, e Jo si njera qe kam une kish dal n maje t'Llogarase me takat 12 inch. Pathetic people dhe per syte e mi = katnaret. Lol. Nejse si ka bere zoti t'gjithe t'bukur. . P.s. hello Nero! Ala dhemokrat zotnia juej?
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga PINK : 31-08-2015 mė 18:34
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Pėr: Photoshop- Mania e shume femrave.

    I bejne dhe ketej nga USA i bejne. Kam nje shoqe qe ja ka marr doren mire photoshop-it. Duhet te jesh teper e ngeshme te merresh me photoshopin e te gjitha fotove. Tani shyqyr as nuk duhet te lyhen me, se dhe tualetin e fotoshopojne. lol
    Feelings change - memories don't.

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e Prudence
    Anėtarėsuar
    11-03-2008
    Postime
    2,419

    Pėr: Photoshop- Mania e shume femrave.

    Eshte nje program tek app store. Dergon foton. Paguan 6 $ dhe per dy ore ta sjell foton mbrapsh me ndryshimet qe ke kerkuar.

    Se kam provuar. Por do me pelqente ndonje rregullim i vogel per fotot qe ke qejf ti zmadhosh e ti vesh ne kornize.
    "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Pėr: Photoshop- Mania e shume femrave.

    Prude, imagjino rregullimet e tyre te mos pelqejne dhe ikin leket kot. Me mire ik te nje fotograf profesionist. Besoj nje foto nuk kushton me shume se $6 andej apo kushton? haha se kam iden3 sa kushtojne andej. ��
    Feelings change - memories don't.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •