Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Perjashtuar
  Antarsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  Mudder
  Postime
  447
  Faleminderit
  16
  70 falenderime n 64 postime

  Ferizaj - Ftes publike qytetit pr t marr pjes n dasmn e djalit

  Familja Kozhani nga Ferizaji i bn ftes publike gjith qytetarve pr t marr pjes n ceremonin e dasms s djalit. Nesr me 30. 08. 2015. Nusja do t meret me Helikopter, gj q do ta shtoj edhe m shum kureshtjen dhe bukurin e ksaj dasme.

  Faleminderit pjesmarrsve !


  Emri: 201521-229x300.jpg

Shikime: 1514

Madhsia: 26.2 KB
  Ndryshuar pr her t fundit nga Wrangler : 29-08-2015 m 07:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •