Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  Mudder
  Postime
  447
  Faleminderit
  16
  70 falenderime nė 64 postime

  Wink Humor Politikanėsh

  Eri i Velit

  Mura grun sonte ene dula ka Liqeni. Futmi m'pyll...kur na qepet mrapa njoni! Ne hec, ai u mēifte ke pemėt. Kishte ene dylbi pale! I them grus: "Ulu qy t'afrohet ēiftaxhiu!" U ulėm ! Ky po u afrojte kadaaal ene una iu hudha ene e myta m'grushta e m'shkelma ...kur ky filloi tu gėrthit!
  - Amon me se jom i Erion Veliut!
  E shlova m'ven una ene e pyta:
  - Po s'ke tėrp tina? I Lalit ton ene ēiftaxhi?
  - S'jom ēiftaxhi mėr shok- tha- po na ka vu Eri me pėrgju ata qy bojn shurrėn, me i qit m'resme ene me i vu gjob...

  p.s

  E me qė ra fjala, ja edhe tė gjobiturit e parė.

  Ky nė foto ėshtė njė budalla nga Borakja e Shijakut.. e njeh i gjithė Durrėsi
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Deni_Boy : 08-10-2015 mė 09:30

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  977
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Humor Politikanėsh

  Nje pastrues halesh ne ferr ndihej i lodhur nga era e rende te dites se premte gjithe kallaballik dhe u ul te pushonte te stolat aty prane ku rastesisht ndodhej edhe nje budalla i veshur polic. Budallai e pyet pastruesin, me zor; Kush je ti? Pastruesi i pergjigjet me ironi dhe tallje: Jam zoti, godfatheri! Po ti! - Une jam ai qe zbuloi Gabrielin!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •