Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 22 prej 22
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Selena1
  Anėtarėsuar
  24-02-2016
  Postime
  50
  Faleminderit
  7
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Universi Eshte Duke Vdekur

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin

  Crafe dua te them eshte, se me meditim nuk do t'shkosh askund, vetem teknologjia e perparuar do e perparoje edhe qenjen njerzore.
  Teknologjia eshte e gjitha e bazuar ne aftesite qe ka truri kur mediton ... e vetmja gje qe duhet te beje njeriu eshte te jete i vetedijshem per kete ...

  https://en.wikipedia.org/wiki/Awareness

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Universi Eshte Duke Vdekur

  Thjeshtesia extreme dhe teknologjia ekstreme kane te njejtin impakt mbi gjithesine. Universi eshte i ri ende. Mosha e tij mund te matet me fuqine erektive te nje te riu normal kunder nje vajze te re me bukuri normale. Ngrehja e penisit tregon moshen e tij. Nje penis krejt i shkrehur tregon nje univers plak dhe anasjelltas.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •