Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-08-2015
    Postime
    1

    Nuk di cfare te bej

    Pershendetje
    Eshte nje shoqe, e cila me pelqen shume. Kemi gati nje vit qe njihemi dhe ja kalojme shume mire bashke dhe per mua ajo eshte vertet e vecante. Ja kam bere te qarte kete gje, por ajo me ka refuzuar me pretekstet e zakonshme se "nuk do te lidhet per momentin" "eshte lenduar ne te kaluaren" etj. dhe kuptohet, me tha qe mund te mbetemi shoke.
    Kane kaluar 4 muaj qe ajo e di se cfare ndiej une. Ajo cfare me ka habitur eshte se gjate kesaj kohe ajo ndonjehere "luan" me faktin qe une e pelqej ate dhe qe ajo nuk ndjen te njejten gje, sa ndonjehere me ben te ndihem vertet keq, aq sa po filloj te mendoj ta nderpres shoqerine me te.

    Dua nje mendim nga ju, cfare te bej? A ka kuptim te shpresoj se ajo mund te nderroje mendje nje dite?

  2. #2
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    25-09-2002
    Vendndodhja
    Mudder
    Postime
    447

    Pėr: Nuk di cfare te bej

    Kjo kenge i pershtatet shume situates tende miku im. Ke edhe mendimet e shokeve aty..!~


  3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Wrangler pėr postimin:

    Neteorm (25-08-2015)

  4. #3
    Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
    Anėtarėsuar
    12-09-2002
    Vendndodhja
    nė realitetin e hidhur
    Postime
    2,202

    Pėr: Nuk di cfare te bej

    Shumė njerėz, meshkuj a femra pak rėndėsi ka, vijnė nė kėtė botė me besimin se janė qendra e botės dhe se ēdo gjė sillet apo duhet tė sillet rreth tyre. Me kalimin e viteve e kuptojnė se sa gabim kanė arsyetuar dhe se si nė kėtė botė janė njė njollė e vogėl fare qė kur fiket askush nuk e ve re qė u fik. Dėshtimi, dhimbja, gabimi, dėshpėrimi, etj. duhet tė shikohen si pjesė e jetės, pėrderisa tė gjithė nė kėtė botė jemi vemje dhe jo zotėr (siē na thuhet). Me atė vajzė ruaji lidhjet siē i ke pasur, por as ti dhe as ajo nuk mund tė jeni qendra e botės. Sillju mirė, pa i treguar se ėshtė qendra e botės (sepse nuk mund tė jetė) dhe pranoje dhimbjen si pjesė tė jetės. Po deshi le tė iki po deshi le tė rri me ty, nėse nuk ndieni dhimbje sot do e ndieni nesėr.... porta e dhimbjes dhe e dėshpėrimit ėshtė e hapur pėr tė gjithė.

  5. #4
    i/e regjistruar Maska e BARAT
    Anėtarėsuar
    20-07-2006
    Vendndodhja
    Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
    Postime
    2,565

    Pėr: Nuk di cfare te bej

    Kryeplak he te keqen lymi ty akoma ste ben moderator keta ?

  6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BARAT pėr postimin:

    Kryeplaku (21-08-2015)

  7. #5
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Pėr: Nuk di cfare te bej

    Po bej indiferentin ndonjehere dhe ti. Ajo luan, ti luan. Ja keshtu.Shtohet dashuria.
    Feelings change - memories don't.

  8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mia@ pėr postimin:

    martini1984 (24-08-2015)

  9. #6
    Lab 100% Maska e Station
    Anėtarėsuar
    26-02-2010
    Vendndodhja
    Shqipėri
    Postime
    6,624

    Pėr: Nuk di cfare te bej

    bej si te duash

  10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Station pėr postimin:

    martini1984 (24-08-2015)

  11. #7
    i/e regjistruar Maska e Elian70
    Anėtarėsuar
    30-07-2006
    Vendndodhja
    Vlorė
    Postime
    1,938

    Pėr: Nuk di cfare te bej

    Citim Postuar mė parė nga Wrangler Lexo Postimin
    Kjo kenge i pershtatet shume situates tende miku im. Ke edhe mendimet e shokeve aty..!~


    yyyyyyyyyyyyyyyyy cfare kopjaciiiii?????

    p.s. pse s'fut edhe Anita Bitrin?
    Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

  12. #8
    Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
    Anėtarėsuar
    04-04-2009
    Postime
    1,730

    Pėr: Nuk di cfare te bej

    Tė kesh babain fukara nuk ėshtė faji yt por tė kesh vjehrrin tė tillė ėshtė komplet faji jot. Kėshtuqė shiko gjej ndonjė qė tė ketė letra nė ndonjė vend tė mirė dhe pastaj shiko dhe bėj. Lol shaka

    Pėr mendimin tim marredhėniet mos i shkėput por sillju icik ftohtė se pėrndryshe do bėhesh lolo.
    No amount of guilt can change the past and no amount of worrying can change the future

  13. #9
    ..Mos me prek!! Maska e Lulke
    Anėtarėsuar
    18-11-2014
    Postime
    1,679

    Pėr: Nuk di cfare te bej

    Meriamun o matérialist ku e lexove ti qe ai tha per veten dhe vajzes qe pelqen ka apo ska lek ? se mbere ta lexoj postimin e ti dy hčre lol

    Sa per temen hiq dore nga ajo femer nese ajo te ka kerkuar te mbeteni shok sot e 4 muaj mos prétendo te lindin shkendija te dashurise neser .

    Sa me shum lexoj tema si kto aq me shum i besoj dashuris ne Shikim te pare ....
    It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

  14. #10
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anėtarėsuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594

    Pėr: Nuk di cfare te bej

    Citim Postuar mė parė nga migu-migu Lexo Postimin
    Pershendetje
    Eshte nje shoqe, e cila me pelqen shume. Kemi gati nje vit qe njihemi dhe ja kalojme shume mire bashke dhe per mua ajo eshte vertet e vecante. Ja kam bere te qarte kete gje, por ajo me ka refuzuar me pretekstet e zakonshme se "nuk do te lidhet per momentin" "eshte lenduar ne te kaluaren" etj. dhe kuptohet, me tha qe mund te mbetemi shoke.
    Kane kaluar 4 muaj qe ajo e di se cfare ndiej une. Ajo cfare me ka habitur eshte se gjate kesaj kohe ajo ndonjehere "luan" me faktin qe une e pelqej ate dhe qe ajo nuk ndjen te njejten gje, sa ndonjehere me ben te ndihem vertet keq, aq sa po filloj te mendoj ta nderpres shoqerine me te.

    Dua nje mendim nga ju, cfare te bej? A ka kuptim te shpresoj se ajo mund te nderroje mendje nje dite?
    Nuk eshte per juve.
    Abandonohe.
    Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

  15. #11
    not exist Maska e skender76
    Anėtarėsuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,784

    Pėr: Nuk di cfare te bej

    Migu,

    si fillim duhet t'zesh nje dashnore...

    .....

    mas nja di tre mujsh...
    ke per t'ndrru menje ti...
    paqen, e sjell vetem drejtsia

  16. #12
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-08-2015
    Vendndodhja
    planet earth
    Postime
    10

    Pėr: Nuk di cfare te bej

    Citim Postuar mė parė nga migu-migu Lexo Postimin
    Pershendetje
    Eshte nje shoqe, e cila me pelqen shume. Kemi gati nje vit qe njihemi dhe ja kalojme shume mire bashke dhe per mua ajo eshte vertet e vecante. Ja kam bere te qarte kete gje, por ajo me ka refuzuar me pretekstet e zakonshme se "nuk do te lidhet per momentin" "eshte lenduar ne te kaluaren" etj. dhe kuptohet, me tha qe mund te mbetemi shoke.
    Kane kaluar 4 muaj qe ajo e di se cfare ndiej une. Ajo cfare me ka habitur eshte se gjate kesaj kohe ajo ndonjehere "luan" me faktin qe une e pelqej ate dhe qe ajo nuk ndjen te njejten gje, sa ndonjehere me ben te ndihem vertet keq, aq sa po filloj te mendoj ta nderpres shoqerine me te.

    Dua nje mendim nga ju, cfare te bej? A ka kuptim te shpresoj se ajo mund te nderroje mendje nje dite?
    femra shqiptare per fat te keq e refuzon butesine...do mashkullin "garip"....nqs je djale i mire i civilizuar dhe bazon mardhenjen te respekti...thell thell ajo te eprbuz e ste quan burre. ske gje ne terezi. o ndrysho o lere...

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •