Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 16 prej 16
 1. #1
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,758
  Faleminderit
  69
  192 falenderime nė 177 postime

  Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  Gazeta kosovare Zėri ka paraqitur njė renditje, tė atyre qė sipas saj janė pesė politikanet mė tė bukura shqiptare.

  Lista renditet nga ish-sfidantja e Vangjush Dakos pėr bashkinė e Durrėsit, demokratja Grida Duma.

  Pas saj vijnė disa kolege socialiste.

  Nuk mungon nė listė edhe Jorida Tabaku, ish-nėnkryetare e bashkisė dhe aktualisht deputete e PD-sė.

  Ja cilat janė ato mė konkretisht:

  Grida Duma, ish.zv-ministre e Integrimit Europian

  -------

  Esmeralda Shkjau, deputete e PS


  -------

  Jorida Tabaku, deputete e PD
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,758
  Faleminderit
  69
  192 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  Olta Xhaēka, deputete e PS

  --------

  Anila Agalliu, deputete e PS


  zeri.info
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar benseven11 pėr postimin:

  Erli2 (15-09-2015)

 4. #3
  E dua letėrsinė Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,041
  Faleminderit
  72
  98 falenderime nė 81 postime

  Pėr: Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  te gjitha te bukura por jo si Atifete Jahjaga ..

  Emri: atifete_jahjaga_7415.jpg

Shikime: 997

Madhėsia: 28.2 KB

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar busavata pėr postimin:

  Erli2 (15-09-2015)

 6. #4
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,277
  Faleminderit
  168
  117 falenderime nė 104 postime

  Pėr: Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  Me e mira Laura Vorpsi!
  Emri: 10492078_318025078402997_2974367843265588599_n.jpg

Shikime: 1728

Madhėsia: 42.9 KB
  Silence is golden.

 7. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Lazo pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Erli2 (15-09-2015),pranvera bica (29-08-2015)

 8. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  984
  Faleminderit
  115
  47 falenderime nė 45 postime

  Pėr: Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin

  Anila Agalliu, deputete e PS


  zeri.info
  Kush osht ai i marum qe osht lodh me gjet ket femer? Monika Kryemadhi ja merr n'kthes ksaj


  Emri: EUROMONA++LSI.jpg

Shikime: 1367

Madhėsia: 69.5 KB

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Sayan2003 pėr postimin:

  Erli2 (15-09-2015)

 10. #6
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,883
  Faleminderit
  311
  181 falenderime nė 148 postime

  Pėr: Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  Deputetet e PS-se qenkan me te bukura ,ua marrkan ne kthese atyre te PD-se!

 11. #7
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  Si mund t'i thuash femer e bukur Esmeralda Shkjaut dhe Anila Agalliut? Tani pa ofenduar asnje nga keto femra por keto nuk mund te konsiderohen te bukura.

  Laura Vorpsi po qe ka nje simetri fantastike te fytyres. Sikur te kishte lekuren e mire, kjo femer do ishte yll.

 12. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Darius pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Erli2 (15-09-2015),pranvera bica (29-08-2015)

 13. #8
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  Darius edhe bukuria eshte me shkalle. Laura eshte me e bukura.
  Megjithese per mua Anila nuk hyn te politikanet me te bukura, apo te bukura. Esmeralda duket embel. Simpatike. Ne foto te pakten. Nuk e njoh.
  Grida, Laura dhe Olta jane goxha te paraqitshme.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 28-08-2015 mė 12:17
  Feelings change - memories don't.

 14. 2 antarėt mė poshtė falenderuan mia@ pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Erli2 (15-09-2015),pranvera bica (29-08-2015)

 15. #9
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  Nese termi i perdorur do ishte, terheqese, atehere po! Mund te bija dakort qe jane terheqese por te konsiderosh dike te bukur eshte shkalle superiore. Dhe ato dy emra qe permenda nuk jane fare afer te qenit te bukura.

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Darius pėr postimin:

  Erli2 (15-09-2015)

 17. #10
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  Po ca pret nga gazeta kosovare zeri aman. Mbylli syte Darius. Lol. Grida dhe Laura jane simpatike.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar PINK pėr postimin:

  Erli2 (15-09-2015)

 19. #11
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Mosha
  40
  Postime
  934
  Faleminderit
  16
  41 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  E bukura eshte pa dyshim subjektive, dikush per syte e mi eshte e bukur, per dike tjeter nuk eshte e tille.
  Gjithsesi, femra me e bukur ne politiken shqiptare, per mua, mbetet Rajmonda Bulku.
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 20. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Ingenuous pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  pranvera bica (29-08-2015),sirena_adria (01-09-2015)

 21. #12
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,883
  Faleminderit
  311
  181 falenderime nė 148 postime

  Pėr: Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  Citim Postuar mė parė nga Ingenuous Lexo Postimin
  E bukura eshte pa dyshim subjektive, dikush per syte e mi eshte e bukur, per dike tjeter nuk eshte e tille.
  Gjithsesi, femra me e bukur ne politiken shqiptare, per mua, mbetet Rajmonda Bulku.
  Vetem te dobesohej pak dhe vertet me e bukura eshte!

 22. #13
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  60 falenderime nė 52 postime

  Pėr: Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  Habitem???? me kto krahasime

  PO ZGJUARSINE KUSH E K NGA ATO


  NORMALISHT PER POPULLIN BEHET FJALE se per vete e kane deri sa kane arritur deri aty ku jane sot
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 23. #14
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  kjo anila eshte pllazem fare, paska shije ky qe paska ber perzgjedhjet
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 24. #15
  i/e regjistruar Maska e Helikranon
  Anėtarėsuar
  14-11-2010
  Postime
  359
  Faleminderit
  14
  18 falenderime nė 17 postime

  Pėr: Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  Bukuria varet nga syte qe e shikojne.

 25. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

  Bukuria eshte magjistare e vjeter, shoqja e Zotit dhe di ku e hedh faren e parfumit te saj!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •