Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2015
  Vendndodhja
  planet earth
  Postime
  10
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  status symbol ne kulturen e emndesin e sotme shqiptare...

  jemi te gjithe, kush me shume e kush me pak, kush ne menyre me inteligjente e kush ne menyre me katunareske, te obsesionuar nga status simbolet....

  pyetje....sipas jush, ne psikologjine tone kolektive, cfare vendi ze nje motoskaf luksoz 10-14 metra, si status symbol?
  fenkju

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  Mudder
  Postime
  447
  Faleminderit
  16
  70 falenderime nė 64 postime

  Pėr: status symbol ne kulturen e emndesin e sotme shqiptare...

  Po te kishin ato merat e tua edhe ndonje zero tjeter edhe mund te diskutonim, po aq metra sa thua ti as per varke peshkimi nuk vlen

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2015
  Vendndodhja
  planet earth
  Postime
  10
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: status symbol ne kulturen e emndesin e sotme shqiptare...

  ahahaha...po nje 10-14 metra, prodhim i 2005 kushton te pakten 150-350 mij euro ne varesi te markes...sjan dhe pak

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •