Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Post Skenderbeu ben historine

  Urime ekipit Korcar te skenderbeut pasi mori fitoren ne ndeshjen e pare jashte fushe
  eshte vetem nji hap larg shkrimit t e historise per sa u perket ekipeve shqipetare
  Bravo Skenderbeu
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Skenderbeu ben historine

  Jep me shume informacion. Me ke u ndesh, sa fitoi etj.

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Thumbs up Pėr: Skenderbeu ben historine

  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Jep me shume informacion. Me ke u ndesh, sa fitoi etj.

  Urime Fan Nolistave,ne pjesen e dyte e paskan dominuar....lol!

 4. #4
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Skenderbeu ben historine

  Ndeshja pare 0-2 ne favor te Korces, dhe ne date 5 ne Elbasan Arena luhet ndeshja e kthimit. Planet i kam qe do jeme ne stadium ne kete ndeshje. Me 90% jemi te kualifikur dhe automatikisht jemi ne fazen e grupeve te EL. Pse jo mos te pretendojme dhe kaloJME e play of-in per ne CHL. Historike dhe rekord per nje klub Shqiptar kjo arritje e Skenderbeut.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •