Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,433
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Shorti i kupes se botes 2018 ne Rusi!

  Grupi G per Shqiperine. Teper i veshtire per tu kualifikuar:

  1)Spanja
  2)Italia
  3)SHQIPERIA
  4)Izraeli
  5)Maqedonia
  6)Lihtenshtejni

  Nqs 3 pikeshi i Serbise do te na ishte dhene 24 ore perpara do ishim ne vazon e dyte dhe jo ne te treten!!!

  Nejse i urojme suksese ēunave te kombetares ne keto eliminatore!
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 2. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,861
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Shorti i kupes se botes 2018 ne Rusi!

  Eshte e hupur nje teme ku diskutohet per kombetaren.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 3. #3
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,433
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Shorti i kupes se botes 2018 ne Rusi!

  sa mire qe qenka HUPUR...
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 4. #4
  Perjashtuar Maska e BARAT
  Anėtarėsuar
  20-07-2006
  Vendndodhja
  Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
  Postime
  2,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Shorti i kupes se botes 2018 ne Rusi!

  Tema ndodhet ketu http://bit.ly/1KsgkTF

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Shorti i kupes se botes 2018 ne Rusi!

  Citim Postuar mė parė nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Grupi G per Shqiperine. Teper i veshtire per tu kualifikuar:

  1)Spanja
  2)Italia
  3)SHQIPERIA
  4)Izraeli
  5)Maqedonia
  6)Lihtenshtejni

  Nqs 3 pikeshi i Serbise do te na ishte dhene 24 ore perpara do ishim ne vazon e dyte dhe jo ne te treten!!!

  Nejse i urojme suksese ēunave te kombetares ne keto eliminatore!
  Dalim te paret ....duke

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •