Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime

  Kaloni te nxehtin ndryshe me keto 3 keshilla

  Tre keshillat kryesore qe do ju ndihmojne te kaloni te nxehtin ndryshe:
  1. Hani shume fruta dhe mos harroni ti perzieni me vodka apo gin sipas deshires.
  2. Vishuni me te zeza. Diellit nuk i pelqen ngyra e zeze keshtu qe do tju shmange.
  3. Pini shume alkool, aq shume sa te harroni gjithe kete vape!!
  -----
  I mora nga nje seri e lo zoo di 105
  She's the morphine queen of my vaccine.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-11-2009
  Postime
  26
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kaloni te nxehtin ndryshe me keto 3 keshilla

  Mr-Bledi Tre keshillat kryesore qe do ju ndihmojne te kaloni te nxehtin ndryshe:
  1. Hani shume fruta dhe mos harroni ti perzieni me vodka apo gin sipas deshires.
  2. Vishuni me te zeza. Diellit nuk i pelqen ngyra e zeze keshtu qe do tju shmange.
  3. Pini shume alkool, aq shume sa te harroni gjithe kete vape!!
  -----
  I mora nga nje seri e lo zoo di

  E zeza e Terheq diellin shum keshtu qe anulohet 100%
  Alkoholi kryen pun por jo sa te ta heq vapen, nuk konsiderohet si shpetim nga nxehtesia
  E sa per fruta ate duhet ta dijn te gjith..
  “You can get much further with a kind word and a gun then you can with a kind word alone”

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •