Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Lordi i droges i Meksikes,El Chapo,arratiset nga burgu.

  Lordi i droges i Meksikes,El Chapo,arratiset nga burgu.

  Pasuria e tij nga aktiviteti i droges vleresohet ne 1 miljarde dollare(1 bilion)
  Kjo eshte arratisja e tij per here te dyte.
  http://www.abc.net.au/news/2015-07-1...rnment/6614016
  El chapo kercenon ne Twitter Donald Trumpin(mogulin e pasurive te patundshme, kandidat per president)
  Donald Trampi ka shprehur indinjate dhe komente shume negative ndaj meksikaneve dhe kjo ka provokuar reaksion ne komunitetin meksikan ne USA.
  https://celebrity.yahoo.com/news/mex...us-weekly.html
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 13-07-2015 mė 19:36
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824

  Pėr: Lordi i droges i Meksikes,El Chapo,arratiset nga burgu.

  Lufte klanesh, lobimesh duket nga kjo situate.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 3. #3

  Pėr: Lordi i droges i Meksikes,El Chapo,arratiset nga burgu.

  Si neper filma

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-11-2009
  Postime
  26

  Pėr: Lordi i droges i Meksikes,El Chapo,arratiset nga burgu.

  hahaha po kjo ishte e ditur mesa moti

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •