Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  192 falenderime nė 177 postime

  Skanera skedaresh te dyshimte dhe faqesh me infeksione malware.

  Skan skedare te dyshimte
  https://www.virustotal.com/
  https://www.fortiguard.com/antivirus/virus_scanner.html
  https://wepawet.iseclab.org/
  https://www.hybrid-analysis.com/
  https://malwr.com/submission/
  https://www.metascan-online.com/#scan-file
  http://virusscan.jotti.org/en
  kontrollo nese nje skedar android eshte i infektuar/kontrollo nje adrese url nese eshte e infektuar
  https://anubis.iseclab.org/
  Kontrollo nese nje javascript file ,nese nje pdf file,nese nje flash file jane te infektuara me virus trojan.
  http://wepawet.iseclab.org/
  Kontrollo nese nje faqe eshte fallco
  https://www.phishtank.com/
  Vegla skanimi ne nje faqe
  https://isc.sans.edu/tools/


  KOntrollo faqe nese jane te infektuara me
  skripte malware, viruse, trojane.
  http://urlquery.net/
  http://csi.websense.com/
  Kontrollo per nje adrese http, ose numer IP
  nese eshte i lidhur me aktivitet spam, apo me raste infeksionesh malware.
  http://threatstop.com/checkip
  http://quttera.com/website-malware-scanner
  http://www.abuseipdb.com/
  http://ipvoid.com/
  https://sitecheck.sucuri.net/
  Kontrollo per nje numer IP nese eshte infektuar me viruse/trojane
  https://virustracker.net/
  DNS/IP/Route etj
  https://www.robtex.com/
  Nga vjen nje email?
  https://mxtoolbox.com/Public/Tools/EmailHeaders.aspx
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar benseven11 pėr postimin:

  Vinjol (20-08-2015)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •