Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime

  Reflektimi i sjelljes sone ne gjykimet e te tjereve

  pershendetje nisur nga ndodhite e fundit ,si mendoni a do te reflektojme ndonjehere per veprimet qe bejme ?
  "Me mire nje dhimbje pa emer,sesa nje emer me dhimbje"

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Reflektimi i sjelljes sone ne gjykimet e te tjereve

  Per mua personalisht varet kush te gjykon............................................ ..

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Reflektimi i sjelljes sone ne gjykimet e te tjereve

  Jo. Kam kuptuar qe njerezit nuk reflektojne fare kur i kritikojne se nuk shikojne asnje gabim te veprimi i tyre edhe kur eshte i denueshem me ligj. Me ka ndodh te kritikoje nje shoqen time per nja dy veprime te saj, dhe jo vetem qe s'reflektoi por e shtoi dozen e gabimit. Hoqa dore. Ne fund te fundit njerezit duhen lene te lire te bejne zgjedhjen e tyre dhe te vuajne pasojat e veprimit te tyre. Vetem atehere mund te reflektojne.
  Feelings change - memories don't.

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mia@ pėr postimin:

  martini1984 (26-07-2015)

 5. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Reflektimi i sjelljes sone ne gjykimet e te tjereve

  Brerja e ndergjegjes tek mua esht falls ose me mungon!
  Po te japesh nje mendim(po te pyeten) dhe jo kritike perseri do jete fajtor ai qe e dha.
  Pra????????????????????

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •