Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
  1. #21
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-07-2009
    Postime
    35

    Pėr: Kam nevoje per fjale inkurajuese

    Nuk me pelqen vetja me teper se cduhet. Por nuk mund te marr dot nje qe nuk perputhet. Djale me trup atletik smund te ndihet i terhequr nga nje femer e shendoshe dhe e shkurter njekohesisht. Edhe me marre grua ca te me dale para se bej dot. Edhe me ngel beqar nuk eshte ndonje mallkim kjo gje se ka te mirat e te keqijat e veta sikurse me qene i martuar. Gjithsesi une jam pro marteses.

  2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar johnny2000 pėr postimin:

    {A_N_G_E_L_69} (11-07-2015)

  3. #22
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Pėr: Kam nevoje per fjale inkurajuese

    S'di c'the them johnny. Ama kam njohur djem qe s'ishin asgje vet si paraqitje dhe kishin pretendime shume te medhaja. I donin yje femrat. Normal qe yjet si pranonin se ata ishin shume te padukshem, ne syte e tyre. Uroj qe ti te mos jesh si ata.
    Feelings change - memories don't.

  4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mia@ pėr postimin:

    martini1984 (12-07-2015)

  5. #23
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anėtarėsuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594

    Pėr: Kam nevoje per fjale inkurajuese

    Citim Postuar mė parė nga johnny2000 Lexo Postimin
    Wangler dhe per Martinin. Mos u nxitoni te dilni ne perfundime te kota per dike qe se njihni. Une permenda martesen dhe presionin social qe ndjen njeriu qe te martohet. Kjo sdo te thote qe une dua te martohem per hir te shoqerise. Une dua te martohem sepse me duket dicka e mire per veten time dhe shoqerine ne teresi. Presioni social i shprehur haptazi ose johaptazi eshte dicka qe me bezdis shume ne kete pozite jete ku ndodhem.

    Per pjesen tjeter. Me mbleseri nuk para funksionon me. Le qe nuk me ka ardhur ndonje rast deri tani per kete gje e jo ne te dal me 10 apo 12 femra te tilla sikurse sugjeron nje me larte. Tani ose une kam nje perceptim fare te gabuar ose eshte bere vertet keq per te gjet femra normale single. Perkufizim i "femres normale single".... te jete e moshes 23-30 vjec, me arsim te larte (sikurse dhe une), me rrenje nga qyteti (sikurse dhe une), me aparence te jashtme te pakten mesatare, e ndershme, pa vese te keqija (droge, alkol, duhanxhije e rregullt).

    Po kerkoj shume?
    Ti ke mbaruar sociologji,dhe me aq ane pozitive te theksuara nuk ke pse je nen stres!
    Martese te suksesshme.
    Naten!
    Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •