Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Simulator android apps per windows.Ekzekuto/puno apps e telefonit ne PC

  http://www.bluestacks.com/
  Mund te hapesh dhe punosh apps per telefonat android,
  ne kompjuter.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 28-06-2015 mė 00:10
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  2,071

  Pėr: Simulator android apps per windows.Ekzekuto/puno apps e telefonit ne PC

  E perdore une ket program me nje PC time qe i ka gjith parametrat e kerkuara nga ky program, por punon shume po shume avash

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-05-2005
  Postime
  17

  Pėr: Simulator android apps per windows.Ekzekuto/puno apps e telefonit ne PC

  Bledari,

  Ka dal nje version te dyte per Bluestacks dhe punon shum mir. Provoje dhe i her. Tfala. Visi

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •