Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  Mudder
  Postime
  447
  Faleminderit
  16
  70 falenderime nė 64 postime

  Voto edhe ti !!


 2. #2
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Voto edhe ti !!

  Kujdes kur ta hidhni voten se mos e shkundni gabimisht per kete l-aviren ketu poshte:
  [ATTACH=CONFIG]167930[/ATTACH
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e JuliusB
  Anėtarėsuar
  06-08-2012
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  620
  Faleminderit
  14
  68 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Voto edhe ti !!

  Voto nje m.ut. Dhiti nje *** te tereve, ta hane e te kenaqen. Kopilat, qelbesira njerez.

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  Mudder
  Postime
  447
  Faleminderit
  16
  70 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Voto edhe ti !!

  Me qetesi dhe dashuri

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Wrangler pėr postimin:

  dielli1 (21-06-2015)

 6. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,470
  Faleminderit
  170
  183 falenderime nė 149 postime

  Pėr: Voto edhe ti !!

  ....me qetesi dhe dashuri,Iliri politikan se jo mahi hahahah...Ma i miri.

 7. #6
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Voto edhe ti !!

  Votoni,votoni.Vota juaj plumb per armikun.C'thot partia ben populli,ēthot populli bon nai lek edhe partia.

 8. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  Mudder
  Postime
  447
  Faleminderit
  16
  70 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Voto edhe ti !!

  Te bejne thirrje qe te shkosh ne votime dhe te zgjedhesh njeriun e duhur. Ke te votojne Shqiptaret kur ne njeren ane kane Ujkun e ne tjetren Ēakallin ?!

 9. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  977
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Voto edhe ti !!

  Vota eshte nje pergjegjesi per cdo qytetar qe beson se pas gjithe ketyre vitesh(mijera vite civilizim pa nderprerje) eshte arritur dicka nga standartet dhe te drejtat qe kerkojne njerezit e thjeshte si siguria, puna dhe qendra vitale apo shteti...Pas shume koherash genjeshtrash, fesh ku hyn dhe komunizmi si dicka e shijshme pa brendi, totemesh, te te gjitha llojeve edhe figura njerezore fallse gati djej, dhe shfaqjeve aty ketu te Boseve te xhungles, peshkaqeneve evolutiv apo rraces superiore, njeriu i thjeshte po i afrohet serish djellit me te vertetat e tij, familjen, shoqerine, ndershmerine, friken, shtetin dhe Vota eshte nje e drejte e tij e pademshme nese do e krahasonim me shtetin nje stagnim apo semundje per industrite e medha me hapa galopante. Por a do na e falin Vertetesine e Votes Zionistet e te gjitha rracave?!

 10. #9
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  Mudder
  Postime
  447
  Faleminderit
  16
  70 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Voto edhe ti !!

  Pyetje per politikanet shqiptare :

  Ju shqeteson pjesmarrja ?

  Si ndiheni te pa-begenisur ?

  Si ndiheni te pa-votuar?

  Si ndiheni pa vemendje ?

  Si ndiheni te lene mbas dore ?

  Ne ndihemi keshtu perdite, cdo jave, cdo muaj e vit kur nuk ka fushate elektorale..!

 11. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  Mudder
  Postime
  447
  Faleminderit
  16
  70 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Voto edhe ti !!

  ZYRTARE: Shumica e shqiptareve refuzojne oferten politike nepermjet mospjesmarrjes ne zgjedhje. Urojme qe ky veprim masiv dhe i zgjuar te sherbeje si katalizator i levizjeve te cilat do ta rivendosin politiken ne sherbim te qytetareve.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •