Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Windows 10 do dale ne shitje ne 27 korrik 2015

  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pėr: Windows 10 do dale ne shitje ne 27 korrik 2015

  Windows 10 mund te shkarkohet dhe perdoret falas per kompjuterat me windows 7 SP1 dhe windows 8.1
  Windowsi10 mund te merret si update.Klik start/klik ne kontroll panel/klik windows update.
  Vendose windowsin te beje update automatikisht dhe windowsi 10 do filloje te shkarkohet
  dhe instalohet si update te merkuren ne 29 korrik.
  Ja si duket windowsi 10


  http://www.engadget.com/2015/07/27/w...0-upgrade-faq/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 27-07-2015 mė 19:28
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390

  Pėr: Windows 10 do dale ne shitje ne 27 korrik 2015

  let the game begin
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •