Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  IT Maska e Toni07213
  Anėtarėsuar
  26-06-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  38
  Postime
  69
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Copy file from PDA to PC dhe anasjelltas VB.NET

  Ndihme si te kopjoj file nga PDA-Windows Mobile ne PC dhe anasjelltas.
  Mendja nuk shpenzohet, prandaj mendoni para se te flisni.

 2. #2
  IT Maska e Toni07213
  Anėtarėsuar
  26-06-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  38
  Postime
  69
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Copy file from PDA to PC dhe anasjelltas VB.NET

  E zgjidha flm

  Dim RAPIfile As RemoteFile

  RemoteFile.CopyFileToDevice(dev, "D:\Arkiva\Data.sdf", "\\my documents\Data.sdf", True)

  RAPIfile = Nothing
  Mendja nuk shpenzohet, prandaj mendoni para se te flisni.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •