Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,804

  Sulmohet seksualisht nga majmunet ne Gjibraltar

  Nje turiste angleze 23 vjec ,ne zonen e plazhit,ne bikini shkon te shofe ca majmuna aty dhe
  2 majmuna e sulmojne ate seksualisht.
  Nje polic qe u ndodh aty rrotull e ndihmoi dhe largoi majmunat.
  Gruaja shkon ne polici te beje raport per sulm seksual(sexual assault) duke kerkuar arrestimin e majmuneve.
  Policet i thane qe nuk mund te arrestohen majmunet sepse majmunet jane kafshe te egra dhe
  nuk ka ligj qe ti beje ato legalisht te pergjegjshem
  Majmunat e Gjibraltarit jane te njohur si agresive dhe ka pas shume raste qe kane sulmuar turistet.
  http://www.dailymail.co.uk/news/arti...-1993142194001
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 01-06-2015 mė 08:59
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •