Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2006
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ku esht me mir te emigroet me shtetesi bullgare

  Do ju lutesha shum te me jepni nje mendim ku ja vlen te emigroet kush vend esht social un jam familjar kam dhe nje femij kam pashaport bullgare edhe un edhe djali im 4 vjeē

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Ku esht me mir te emigroet me shtetesi bullgare

  Citim Postuar mė parė nga evorpsi Lexo Postimin
  Do ju lutesha shum te me jepni nje mendim ku ja vlen te emigroet kush vend esht social un jam familjar kam dhe nje femij kam pashaport bullgare edhe un edhe djali im 4 vjeē
  Ke pritur 9 vjet per sqarime.....lol

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2006
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Ku esht me mir te emigroet me shtetesi bullgare

  Po tani e kam marr shtetesin skam shum

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Ku esht me mir te emigroet me shtetesi bullgare

  Ne Gjermani nuk e di se cfar te drejtash bullgaret kane!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •