Close
Faqja 76 prej 77 FillimFillim ... 266674757677 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1,501 deri 1,520 prej 1536
 1. #1501
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,668

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Ashe & FINNEAS - Till Forever Falls Apart (Jimmy Kimmel Live Performance)

 2. #1502
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,668

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Bryan vs Malik "IT'S A MAN'S MAN'S MAN'S WORLD" - The Voice 2016

 3. #1503
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,668

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Lule Bore - Padre Daniel Simaku

 4. #1504
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,185

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 5. #1505
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,668

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Il y a trop de gens qui t'aiment - Erza Muqoli (Live TF1)

 6. #1506
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,668

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Coldplay - Viva La Vida (Live In So Paulo)

 7. #1507
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,185

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 8. #1508
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,668

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  “Nj lule n Gostivar” nga Astrit Stafai dhe OXYGEN Band

 9. #1509
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,920
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 10. #1510
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,668

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Sinan Kajtazi & Astrit Stafai - Thelo na me nioseis (Cover Nikos Vertis)

 11. #1511
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,668

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?

  Prshendetje Neteorm, me nj nga perlat e preferuara botrore t mijat !  Andr Rieu ft. Gheorghe Zamfir - The Lonely Shepherd

 12. #1512
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,668

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Astrit Stafai - N zabel t erdha

 13. #1513
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,185

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 14. #1514
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,668

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  The Royal Philharmonic Orchestra Plays The Beatles - Yesterday
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 29-10-2021 m 09:54

 15. #1515
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,185

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 16. #1516
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,668

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Ray Charles – Hit the Road Jack | Igit | The Voice France 2014 | Prime 3

 17. #1517
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,185

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 18. #1518
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,185

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 19. #1519
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,185

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 20. #1520
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,668

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Juan Diego Florez - Besame Mucho - Cielito Lindo - Granada (Popurri Latino)

Tema t Ngjashme

 1. far lloji muzike preferoni ?
  Nga Kryeplaku n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 129
  Postimi i Fundit: 07-10-2021, 13:00
 2. far lloji muzike dgjoni?
  Nga TOMY_X n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 24-10-2007, 04:34
 3. ♪ Muzika klasike dhe kush ka knduar kt lloj muzike ?
  Nga arianit_real n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2007, 11:14
 4. Degjoni o milet....Zot i madh cfare tjeter...
  Nga Shtojzavalle n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2004, 19:34

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •