Close
Faqja 0 prej 101 FillimFillim 121050100 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2008
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  far muzike po dgjoni n kt ast?

  Vendodhjen gjeografike nuk e ndryshon dot,pra dielli del ne lindje...
  http://www.worldatlas.com/geography/...ageography.htm
  qe skipetaret e dine.

  perendon ne det ose mbas kodrave,sipas kendveshtrimit ne natyre!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 2. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Tek mua bucja perfundonte me Acid ne fytyre...por keto nuk mund ti dime me perpara!

  RIP...po te hulumtosh mbase eshte arberesh si kurt.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 4. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 5. #3
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Cfare muzike po degjoni  Me do .....gishti mesit!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 6. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 7. #4
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Sa prifta dhe jevgj kam pare.....

  Aq zhula jane.
  GRANDE DAVE.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 8. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 9. #5
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Fr IDEA..

  nen Mdchen met Potencial.
  lg
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 10. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 11. #6
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Ju loqet e mandit dhe fshatares esther....jeni dobet MIZERABEL

  Skeni ftyre juve SHURRA
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 12. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 13. #7
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Sa e trishte kjo KRYEVEPER...ah ****
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 14. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 15. #8
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Thumbs up Pr: Cfare muzike po degjoni

  Qeles magic

  Lg
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 16. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 17. #9
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,816
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 18. Anetart m posht kan falenderuar benseven11 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 19. #10
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,816

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 20. Anetart m posht kan falenderuar benseven11 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 21. #11
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,816
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 22. #12
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,816
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 23. #13
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Unhappy Pr: Cfare muzike po degjoni

  SOHA nem fogon elfelejteni ....................DORUSH

  Viszontltsra.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 24. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 25. #14
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Lightbulb Pr: Cfare muzike po degjoni

  Nje fshesaxhi rrugesh i kenaqur,ka me vlere se sa nje profesore neurotik(sidomos ato albanistaneLLapatetike)
  Eugene O`Neill

  Saga vazhdon kur te kemi kohe per spiritualistet po(rdh)etike!
  Dite te kendeshme per sot.
  LG
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 26. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  sirena_adria (20-06-2015)

 27. #15
  CHEERFUL GIRL
  Antarsuar
  14-04-2008
  Postime
  3,536

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  E ne qofte, ftohte e ngrice, ti duro se dimri do t ike nje dite...

 28. Anetart m posht kan falenderuar Arvima pr postimin:

  sirena_adria (20-06-2015)

 29. #16
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Dorush...
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 30. #17
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  ich liebe TILL.....por kur je injorant

  Ske cbo
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 31. 2 antart m posht falenderuan martini1984 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Baba nga Durrsi (22-09-2020),bsdev (03-03-2017)

 32. #18
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,338

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 33. Anetart m posht kan falenderuar B@Ne pr postimin:

  sirena_adria (20-06-2015)

 34. #19
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,338

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 35. Anetart m posht kan falenderuar B@Ne pr postimin:

  sirena_adria (20-06-2015)

 36. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 37. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

Tema t Ngjashme

 1. far lloji muzike preferoni ?
  Nga Kryeplaku n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 130
  Postimi i Fundit: 05-11-2023, 14:00
 2. far lloji muzike dgjoni?
  Nga TOMY_X n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 24-10-2007, 04:34
 3. ♪ Muzika klasike dhe kush ka knduar kt lloj muzike ?
  Nga arianit_real n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2007, 11:14
 4. Degjoni o milet....Zot i madh cfare tjeter...
  Nga Shtojzavalle n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2004, 19:34

Fjalt Kye pr Temn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •