Close
Faqja 0 prej 62 FillimFillim 121050 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1227
 1. #1
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  far muzike po dgjoni n kt ast?

  Vendodhjen gjeografike nuk e ndryshon dot,pra dielli del ne lindje...
  http://www.worldatlas.com/geography/...ageography.htm
  qe skipetaret e dine.

  perendon ne det ose mbas kodrave,sipas kendveshtrimit ne natyre!

 2. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 3. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Tek mua bucja perfundonte me Acid ne fytyre...por keto nuk mund ti dime me perpara!

  RIP...po te hulumtosh mbase eshte arberesh si kurt.

 4. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 5. #3
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni  Me do .....gishti mesit!

 6. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 7. #4
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Sa prifta dhe jevgj kam pare.....

  Aq zhula jane.
  GRANDE DAVE.

 8. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 9. #5
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Fr IDEA..

  nen Mdchen met Potencial.
  lg

 10. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 11. #6
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Ju loqet e mandit dhe fshatares esther....jeni dobet MIZERABEL

  Skeni ftyre juve SHURRA

 12. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 13. #7
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Sa e trishte kjo KRYEVEPER...ah ****

 14. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 15. #8
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Thumbs up Pr: Cfare muzike po degjoni

  Qeles magic

  Lg

 16. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 17. #9
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 18. Anetart m posht kan falenderuar benseven11 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 19. #10
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 20. Anetart m posht kan falenderuar benseven11 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 21. #11
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 22. #12
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 23. #13
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Unhappy Pr: Cfare muzike po degjoni

  SOHA nem fogon elfelejteni ....................DORUSH

  Viszontltsra.

 24. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 25. #14
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Lightbulb Pr: Cfare muzike po degjoni

  Nje fshesaxhi rrugesh i kenaqur,ka me vlere se sa nje profesore neurotik(sidomos ato albanistaneLLapatetike)
  Eugene O`Neill

  Saga vazhdon kur te kemi kohe per spiritualistet po(rdh)etike!
  Dite te kendeshme per sot.
  LG

 26. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  sirena_adria (20-06-2015)

 27. #15
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Antarsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 28. Anetart m posht kan falenderuar Arvima pr postimin:

  sirena_adria (20-06-2015)

 29. #16
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Dorush...

 30. #17
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  ich liebe TILL.....por kur je injorant

  Ske cbo

 31. 2 antart m posht falenderuan martini1984 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Baba nga Durrsi (22-09-2020),bsdev (03-03-2017)

 32. #18
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 33. Anetart m posht kan falenderuar B@Ne pr postimin:

  sirena_adria (20-06-2015)

 34. #19
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 35. Anetart m posht kan falenderuar B@Ne pr postimin:

  sirena_adria (20-06-2015)

 36. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,221

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 37. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

Faqja 0 prej 62 FillimFillim 121050 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. far lloji muzike preferoni ?
  Nga Kryeplaku n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 124
  Postimi i Fundit: 15-07-2008, 23:22
 2. far lloji muzike dgjoni?
  Nga TOMY_X n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 24-10-2007, 04:34
 3. ♪ Muzika klasike dhe kush ka knduar kt lloj muzike ?
  Nga arianit_real n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2007, 11:14
 4. Degjoni o milet....Zot i madh cfare tjeter...
  Nga Shtojzavalle n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2004, 19:34

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •