Close
Faqja 6 prej 60 FillimFillim ... 456781656 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 120 prej 1196
 1. #101

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 2. #102

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Artist !


 3. #103

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 4. #104

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  MAGJI !!!


 5. #105

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 6. #106

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 7. #107

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Dhurata me e bukur per nje ARTIST/E !!!

  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 14-04-2016 m 21:00

 8. #108

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 9. #109
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Antarsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,718

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 10. 3 antart m posht falenderuan Albela pr mendimin e shprehur n kt postim:

  2053 (11-03-2018),martini1984 (27-04-2016),sirena_adria (28-04-2016)

 11. #110
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Antarsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,718

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 12. 2 antart m posht falenderuan Albela pr mendimin e shprehur n kt postim:

  2053 (11-03-2018),martini1984 (27-04-2016)

 13. #111
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Antarsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,718

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 14. Anetart m posht kan falenderuar Albela pr postimin:

  martini1984 (27-04-2016)

 15. #112
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Antarsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,718

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 16. Anetart m posht kan falenderuar Albela pr postimin:

  2043 (23-04-2016)

 17. #113

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 18. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  martini1984 (27-04-2016)

 19. #114
  BeLeGu Maska e KaLajsi
  Antarsuar
  19-05-2004
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  38
  Postime
  365

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Jufka ime ...

 20. Anetart m posht kan falenderuar KaLajsi pr postimin:

  Xhenet.M.S. (07-05-2016)

 21. #115
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Antarsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,718

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 22. 4 antart m posht falenderuan Albela pr mendimin e shprehur n kt postim:

  2043 (27-04-2016),2053 (11-03-2018),martini1984 (27-04-2016),sirena_adria (25-04-2016)

 23. #116
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 24. #117
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  E kane VULOSUR kete ALBUM...

  Me DYLL.

 25. #118
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  18 DEFICENTE nuk kuptojne se cfar quhet ART...

  Makaber se cfare sociales bestiales bestellt?
  Angst

 26. #119
  i/e regjistruar Maska e daniel00
  Antarsuar
  05-06-2004
  Vendndodhja
  tr
  Postime
  2,836

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Ndryshuar pr her t fundit nga daniel00 : 12-05-2016 m 05:00
  Ngjeshur me brezin e se vertets,parzmoren e drejtsis,mburojn e besimit dhe shpatn e Fryms.

 27. #120

  Pr: Cfare muzike po degjoni


Faqja 6 prej 60 FillimFillim ... 456781656 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. far lloji muzike preferoni ?
  Nga Kryeplaku n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 124
  Postimi i Fundit: 15-07-2008, 23:22
 2. far lloji muzike dgjoni?
  Nga TOMY_X n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 24-10-2007, 04:34
 3. ♪ Muzika klasike dhe kush ka knduar kt lloj muzike ?
  Nga arianit_real n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2007, 11:14
 4. Degjoni o milet....Zot i madh cfare tjeter...
  Nga Shtojzavalle n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2004, 19:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •