Close
Faqja 69 prej 73 FillimFillim ... 19596768697071 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1,361 deri 1,380 prej 1459
 1. #1361
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,303

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor

 2. #1362
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,303

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 3. #1363
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,100

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 4. #1364
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,303

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Marinella - Krasi, thalassa ke t' agori mou • Eurovision 1974

  Debutimi i Greqise ne Eurovision.
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 29-07-2021 m 12:01

 5. #1365
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,303

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  ABBA - Waterloo • Eurovision 1974

  Suedia, Kampione e ESC 1974.

 6. #1366
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,303

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Vae Zela - Esperanza

 7. #1367
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,303

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Anjeza Shahini - The Image Of You • Eurovision 2004

  Debutimi i Shqipris n Eurovision.

 8. #1368
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,100

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 9. #1369
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,303

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Bebe Rexha - Meant to Be (feat. Florida Georgia Line)

 10. #1370
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,303

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Amir - J'ai cherch (Clip officiel)

 11. #1371
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,303

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 12. #1372
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,303

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Josephine & Efendi - Μata Hari

 13. #1373
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,100

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 14. #1374
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,100

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 15. #1375
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,303

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Nicole Scherzinger - 'Never Enough'

 16. #1376
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,303

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Shallow - Lady Gaga & Bradley Cooper

 17. #1377
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,100

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 18. #1378
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,100

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?
 19. #1379
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,303

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Aserej (The Ketchup Song) [Spanish Version] - Las Ketchup

 20. #1380
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,303

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Leann Rimes - Can't Fight The Moonlight

Faqja 69 prej 73 FillimFillim ... 19596768697071 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. far lloji muzike preferoni ?
  Nga Kryeplaku n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 126
  Postimi i Fundit: 20-06-2021, 16:29
 2. far lloji muzike dgjoni?
  Nga TOMY_X n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 24-10-2007, 04:34
 3. ♪ Muzika klasike dhe kush ka knduar kt lloj muzike ?
  Nga arianit_real n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2007, 11:14
 4. Degjoni o milet....Zot i madh cfare tjeter...
  Nga Shtojzavalle n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2004, 19:34

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •