Close
Faqja 69 prej 69 FillimFillim ... 1959676869
Duke shfaqur rezultatin 1,361 deri 1,367 prej 1367
 1. #1361
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,958

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor

 2. #1362
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,958

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 3. #1363
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,985

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


 4. #1364
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,958

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Marinella - Krasi, thalassa ke t' agori mou • Eurovision 1974

  Debutimi i Greqise ne Eurovision.
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 29-07-2021 m 12:01

 5. #1365
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,958

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  ABBA - Waterloo • Eurovision 1974

  Suedia, Kampione e ESC 1974.

 6. #1366
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,958

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Vae Zela - Esperanza

 7. #1367
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,958

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?  Anjeza Shahini - The Image Of You • Eurovision 2004

  Debutimi i Shqipris n Eurovision.

Faqja 69 prej 69 FillimFillim ... 1959676869

Tema t Ngjashme

 1. far lloji muzike preferoni ?
  Nga Kryeplaku n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 126
  Postimi i Fundit: 20-06-2021, 16:29
 2. far lloji muzike dgjoni?
  Nga TOMY_X n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 24-10-2007, 04:34
 3. ♪ Muzika klasike dhe kush ka knduar kt lloj muzike ?
  Nga arianit_real n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2007, 11:14
 4. Degjoni o milet....Zot i madh cfare tjeter...
  Nga Shtojzavalle n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2004, 19:34

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •