Close
Faqja 57 prej 62 FillimFillim ... 7475556575859 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1,121 deri 1,140 prej 1232
 1. #1121
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Cfare muzike po degjoni  Dimitris Kontopoulos : Inis Neziri & Sandro - Hold me (acoustic)

 2. #1122
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Cfare muzike po degjoni  Zara Larsson & Carola - Sg Mig var du str
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 04-11-2020 m 10:40

 3. #1123
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Cfare muzike po degjoni  Dua Lipa, Angle - Fever

 4. #1124
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,767

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Ndryshuar pr her t fundit nga skender76 : 17-11-2020 m 15:22
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 5. Anetart m posht kan falenderuar skender76 pr postimin:

  sirena_adria (24-11-2020)

 6. #1125
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Cfare muzike po degjoni  Dimash Kudaibergen, Lara Fabian, Aida Garifullina - Ti amo cosi

 7. #1126
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Cfare muzike po degjoni  Dua Lipa - ‘Levitating’ at the AMAs 2020

 8. #1127
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Cfare muzike po degjoni  Elena Tsagrinou

 9. #1128
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Cfare muzike po degjoni  Andr Rieu - Don't cry for me Argentina live at Radio City, New York

 10. #1129
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Cfare muzike po degjoni  Erza Muqoli - Je t'aimais, je t'aime, je t'aimerai (Live)

 11. #1130
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Cfare muzike po degjoni  Dua Lipa | Levitating [Live] Special For Christmas 2020

 12. #1131
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  GZUAR KRISHTLINDJEN !  Dua Lipa - 2020 Jingle Ball / Full Performance.

 13. #1132
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Cfare muzike po degjoni  Ava Max - Kings & Queens

 14. #1133
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Cfare muzike po degjoni  Urimi i Bardh 2021 - Vitmar Basha & Marsela ibukaj

 15. #1134
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,799
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Ju ftoj qe te hapni temat tuaja personale ne forum per muziken tuaj te preferuar. Dhe mund te postoni ne ate teme sa here qe degjoni nje kenge te re te preferuar. Ne kete menyre krijohet nje mozaik i bukur artistik mbi muziken nga anetaret e ndryshem te forumit.

  Mund te vazhdoni te postoni edhe ne kete teme, por mendoj se nje teme personale per cdo anetar te forumit do te ishte me me interes. Ose nje teme per nje grup apo artist te caktuar me te gjitha kenget e tyre hit ne vite.

  Argetim te kendshem!
  Albo

 16. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  sirena_adria (10-01-2021)

 17. #1135
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Antarsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  729

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Kohve t fundit po dgjoj m shum Deep House dhe i preferoj mikset nga DJ Tarkan ❤

 18. #1136
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Antarsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  729

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Ja nj mix i bukur nga Mjeshtri i Madh DJ Tarkan ♥

  Mos ja bj t tjerve at q nuk ke qejf t ta bjn ty!

 19. #1137
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Cfare muzike po degjoni  Dimash Kudaibergen - Love is Like a Dream

 20. #1138
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Cfare muzike po degjoni  IL VOLO feat. HELENE FISCHER - GRANDE AMORE

 21. #1139
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Cfare muzike po degjoni  Al Bano & Romina Power - Liberta

 22. #1140
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,621
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: far muzike po dgjoni n kt ast?


Faqja 57 prej 62 FillimFillim ... 7475556575859 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. far lloji muzike preferoni ?
  Nga Kryeplaku n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 124
  Postimi i Fundit: 15-07-2008, 23:22
 2. far lloji muzike dgjoni?
  Nga TOMY_X n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 24-10-2007, 04:34
 3. ♪ Muzika klasike dhe kush ka knduar kt lloj muzike ?
  Nga arianit_real n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2007, 11:14
 4. Degjoni o milet....Zot i madh cfare tjeter...
  Nga Shtojzavalle n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2004, 19:34

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •